Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Taşınma şehir yaşamının en zahmetli işleri arasındadır. Günler öncesinden hazırlık yapmayı gerektirir ve aşama aşama ilerler. Ankara şehirler arası evden eve nakliyat süreci için tüketiciler ilk olarak istedikleri gibi bir ev bulmaya çalışır, uzun mesailer sonunda uygun evde karar kılarlar. Taşınma öncesi badana ve temizlik işi birkaç günlerini alır. Daha sonra şehirler arası nakliyat yapacak uygun bir firma bulmaya sıra gelir. Bu aşamada tüketiciler ince eleyip sık dokumalılar. Aksi takdirde maddi kayıplar yaşayabilirler. Ev taşıma için olumsuz deneyimleri olanlar daha temkinli hareket ederler. Mülklerini emanet edecekleri en iyi nakliyat firmaları arayışına girerler. Daha önce yaptıkları hatalara düşmemeye çalışırlar.

ankara şehirler arası nakliyat


Sözleşmeyle, mülkünüz güvence altında

Ankara şehirler arası nakliyat için kurumsal firmalara yönelmek en doğru seçimdir. Alınan hizmet, marka kimliğiyle doğru orantılı olmalıdır. Amatör ve müşteri memnuniyetinden uzak iş yapan şirketler size sadece hayal kırıklığı yaratır. Verilen sözleri bir türlü tutmaz, eşyalarınıza gereken özeni göstermezler. Referanslar ve araştırmalar doğrultusunda Ankara şehirler arası nakliye firmaları bulmak daha garanti bir arayış olur. Bu bakış açısıyla Anadolu Express Nakliyat olarak müşterilerimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerin huzur içinde nakliye hizmet almanız için sözleşme imzalıyoruz. Böylelikle herhangi bir maddi kayıp yaşarsanız zararınızı tazmin ediyoruz. Mesela Ankara İstanbul şehirlerarası nakliyat yaptıracaksanız yol boyunca olabilecek her türlü aksaklığın sorumluluğunu üstleniyor ve bunu sözleşmede belirtiyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Firması Olarak Teslim aldığımız şekilde taşıyoruz

Sektörde edindiğimiz deneyim doğrultusunda faaliyet yürütüyor, ev taşıma operasyonumuz titizlikle gerçekleştiriyoruz. Ankara evden eve nakliyat için sizlere belirttiğimiz saatte kapınıza geliyoruz. Öncelikle büyük eşyaları demonte edip yerinden çıkarıyoruz. Dikkatli bir şekilde araçlara taşıyoruz. Küçük eşyalarınızı kırılmalarını engelleyecek ambalajlarla sarıyoruz. Bunları ve orta boy eşyalarınızı özenle kolilere yerleştiriyoruz. Hedef konuta ulaştıktan sonra yine aynı özenle kolileri yeni evinize taşıyoruz. Söktüğümüz eşya parçalarını dikkatlice demonte ediyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak için direktiflerinizi uygulayarak eşyaları odalarınıza yerleştiriyoruz. Tamamını aldığımız şekilde yeni mekana ulaştırarak müşterilerimizi memnun ediyoruz. Ankara İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti almak isterseniz yine aynı operasyonu yürütüyoruz. Şoförlerimiz, şehirlerarası yolculuğu trafik kurallarına harfiyen uyarak gerçekleştiriyor. Ankara İstanbul şehirler arası nakliyat işlemini kısa zamanda tamamlıyoruz.

Tamamen güvenilir kadro

Ankara şehirlerarası nakliye hizmeti alacak tüketicilerimizin tüm kaygılarını silecek bir iş anlayışı benimsiyoruz. İşinin ehli ve disiplinli personelden oluşan bir ekiple çalışıyoruz.

Onları referansları doğrultusunda istihdam ediyoruz. İş ahlakına sahip, prensipleri olan insanlarla yol alıyoruz. Yönetici kadromuzdan taşıyıcı ekibimize tamamen güvenilir bir kadro oluşturmanın rahatlığını yaşıyoruz. Araç filomuz ise genişliğiyle dikkat çekiyor. Düzenli olarak bakımlarını yaptırdığımız taşıtlarımız farklı boyutlardan oluşuyor. Eski ve arızalı kamyon ve tırları trafiğe çıkarmıyoruz. Yeni, lüks ve dayanıklı markaların ürünlerini tercih ediyoruz. Geniş iç hacimleriyle eşyalarınızın büyük bir kısmını taşıyabiliyorlar. Ankara İstanbul arası şehirlerarası evden eve nakliyat için şoförlerimiz uykusunu alarak yola çıkarken mülkünüz güvende oluyor.

 

 

Yıllardır sektörde hizmet veren Anadolu Express Nakliyat şirketi olarak, müşterilerimizin sıkıntılarını minimum seviyeye indirmeye gayret ediyoruz.

 

Güçlü ve Güvenilir kadrolarımız ile daima hizmetinizdeyiz.

 

Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları

Büyük kentlerdeki yaşam sürmenin pahalı olduğunu biliyor ve farkındalığı yüksek bir şirket olarak uygun fiyat politikası benimsiyoruz. Ev taşımanın tüm maliyetini göz önünde bulunduruyoruz. Tanışma fiyatlarımızla, başkentlilerin ev taşıma kaygısına son verip maddi yüklerini hafifletiyoruz. Ankara şehirlerarası nakliyat fiyatları için internette arama yapıp bize ulaşan tüketicilerimizi eli boş göndermemeye özen gösteriyoruz. Her bütçeye uyan fiyatlarımız cep yakmıyor. Şehirlerarası nakliyat öncelikle taşınacak mesafeye göre belirleniyor. Çok uzak bir lokasyonda bulunup, gidiş yolları engebeli olan şehirler, fiyatları yükseltebiliyor. Eşyalarınızın ağırlığı, sayısı ve taşınacak binalardaki asansör durumuna göre de rakamlar şekilleniyor. Kış aylarında taşıma ücretlerimizi bir miktar düşürüyoruz. Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için zaman zaman kampanyalar uygulayarak müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.


Ankara İstanbul Arası Şehirler Arası Nakliyat

Neden bizi seçmelisiniz?

Seneler içinde sektörde zirveye çıkmış bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarıyı edinmemizde yüzde 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz etkili olmuş bulunuyor. İstanbul Ankara arası nakliyat için bizimle temas kuran tüketiciler, aldıkları nitelikli hizmetle birlikte, sadık müşterilerimiz arasına giriyorlar. Bu memnuniyet sonrası akrabalarına veya dostlarına bizi tavsiye ediyorlar. Olumlu referanslar sonrasında marka kimliğimiz büyüyor. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz, tüketicilerin her türlü öneri ve şikayetine çözüm buluyor. Siz de İstanbul Ankara şehirler arası evden eve nakliyat yaptırmayı düşünüyorsanız web sitemiz üzerindeki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp’tan mesaj atarak dilerseniz de mail atarak talebinizi bildirebiliyorsunuz. Ayrıca formumuzu doldurduğunuz takdirde size dönüş yapıyoruz. İşinizi asla şansa bırakmayın ve Anadolu Express Nakliyat güvencesiyle yola çıkın.


Şehirler Arası Nakliye için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası