Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat 

Evden eve nakliyat, özellikle son yıllar da ihtiyaç duyulan, büyükşehirler de taşımayı daha kolay bir hale getiren bir sistemdir. Arnavutköy evden eve nakliyat hem güvenilir hem de kaliteli bir taşınma süreci imkânı tanıyan bir firmadır.

Evden eve nakliyat hem ofisleri taşımak, hem de ev taşımak için uygulanan bir yöntemdir. Ülkemiz de çeşitli firmalar tarafından hizmet verilir ama hepsi güvenilir firmalar değildir. Firmaların nakliyat işi yapması için bir belgeye sahip olması gerekir. Bu belgeyi almayan firmalar güvenilir kabul edilmez. Firmamız, hem uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır, hem de güvenilir ve belgelidir. Evden eve nakliyat yapmak, çeşitli aşamalardan oluşur.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Arnavutköy evden eve nakliyat, ilk olarak bir plan doğrultusun da taşıma işlemini gerçekleştirir. İlk olarak eşyaların paketlenmesi ve araca taşınması yapılır daha sonra da taşınan eşyaların, yeni eve kurulumu gerçekleştirilir. İlk olarak eve eksper için gelen firma, eşyaların durumunu, sayısını ve ağırlığını tespit eder. Buna göre bir fiyat sunar. Eğer müşteri fiyatı bütçesine uygun bulursa, randevu verilen gün de nakliyat işlemi gerçekleşir. Nakliyat yapılırken, uzman bir ekiple çalışılır. Ekipte; şoför, kurulum ustaları ve taşıma elemanları bulunur. Tüm bu işlemler için, iki taraf karşılıklı olarak bir anlaşma imzalar. Müşterinin isteğine göre, elektrik ve tesisat işlemleri de firma tarafından karşılanır. Bunun için ekstra personele ihtiyaç duyulur. Bunlar sözleşme imzalarken belirtilmelidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Arnavutköy evden eve nakliyat fiyatları, her firma da farklı seçenekler de sunulur. Her nakliyat öncesi, mutlaka müşteriye kesin fiyat bilgisi verilir. Müşterinin onayı ile nakliyat gerçekleşir. Fiyatları belirleyen çeşitli unsurlar vardır. Fiyatı etkileyen en önemli detay, nakliyatın şehirler arası olmasıdır. Şehir içi nakliyat ile şehirler arası nakliyat arasın da fiyat farkı çoktur. Çünkü nakliyat aracının yakıt masrafını, müşteri karşılar. Ayrıca eşya sayısı ve eşyaların büyüklüğü de fiyatları etkiler. Taşınılacak bina da asansör olup olmaması önemlidir. İnsan gücünün kullanıldığı nakliyat işlemleri daha pahalıdır. Eğer nakliyat firması arıyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası