Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat, evden eve nakliyat yapan kuruluşlar içerisinde en profesyonel şekilde hizmet veren kuruluşların başında gelir. Ataşehir, İstanbul içerisinde taşınmaların sıklıkla yaşandığı yerlerden biridir. Burada yeni binaların yapılması ve iş yerlerinin yoğun olması taşınmaların fazla olmasının bir diğer nedenlerinden biridir. Evden eve nakliyatta profesyonel hizmet veren ve en güvenilir olan firmalardan hizmet alınması taşınmayı kolaylaştıracak unsurların başında gelir.

Firmamız evden eve eşya taşımacılığında güvenilir hizmet veren deneyimli kuruluşlardandır. Taşımacılıkta profesyonel bir ekiple hizmet vermek, taşınmayı kolaylaştıracak unsurların başında gelir. Firmamız, zengin ekipman ve teçhizat desteğiyle taşınmada önerilen kuruluşların başında gelmektedir. Eşya taşımacılığında çözüm odaklı anlayışa sahip olan firmamız, kurumsal işletmelerin başında gelmektedir.

Eşya Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ataşehir evden eve nakliyat, eşya taşımacılığında pek çok detaya dikkat etmektedir. Eşyaların hasar almadan taşınması için önceden bazı hazırlıkların yapılması gerekir. Bu hazırlıkların başında da sağlam koli ve ambalajların tedarik edilmesi gerekir. Eşyaların usulüne uygun şekilde taşınması kadar, cinslerine uygun şekilde de paketlenmesi gerekir. Eşya taşımacılığında deneyim sahibi olan kuruluşlar bu konuda dikkatli ve titiz hareket edeceklerdir.

Firmamız kırılacak narin özellikte eşyalar ile cam eşyaları farklı şekilde taşırken, beyaz eşyaları da farklı usullerde taşımaktadır. Köpük ya da eşyaların kırılmasını önleyecek muhafazalar ile sarmak, onların hasar almasını önleyecektir. Eşya taşıma kamyonlarının uygun büyüklükte olması, eşyaların üst üste gitmemesi için oldukça önem taşır. Zengin araç filomuzda her genişlikte nakliye aracı bulunur. Bakımları yapılmış araçları, deneyim sahibi şoförlerimiz kullanmaktadır.

Sigortalı Nakliyatın Önemi

Ataşehir evden eve nakliyat, sigortalı nakliyat yapan eşya taşıma şirketlerindendir. Her türlü önlem alınmış olsa da eşyaların hasar alma ihtimali her zaman mevcuttur.  Eşyaların hasar alma ihtimaline karşı verilecek en önemli güvence taşıma öncesinde yapılacak olan sigortalı nakliyat hizmetidir.

Firmamız taşınma öncesinde ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaları değerinde sigortalayarak, dürüst ve güvenilir hizmet sunacaktır. Eşya taşınmasında her türlü donanıma sahip olan kuruluşumuz, asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Güvenilir nakliyat için firmamızın tercih edilmesi önerilir.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası