Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Avcılar Evden Eve Nakliyat 

Evden eve nakliyat, ev ya da ofis eşyalarını taşıyan, şirketler tarafından yapılan bir iştir. Türkiye’de pek çok firma tarafından, nakliyat yapılır. Nakliyat en önemli hizmetlerden biridir. Nakliyat yapmak isteyen kişiler, ilk olarak bu işi yapabilmek için bir belge almalıdır. Evden eve nakliyat yapabilmek için, bu belgenin kanuni olarak önemi büyüktür. Bu hizmeti belgesiz olarak yapmaya çalışan ya da bu işle alakası olmayıp, bu işi yapan birçok firma bulunur. Hem güvenlik hem sektör açısından bu kişilere itibar edilmemesi gerekir. Avcılar evden eve nakliyat hem güvenilir hem de kaliteli bir hizmet vermeye çalışır.

Evden eve nakliyat birçok süreçten oluşur. Eşyaların paketlenme aşaması, nakliyat aracına taşınması ve mobilya ya da elektronik eşyaların kurulumu bu sürecin bölümleridir. Aynı zamanda avize ya da priz takma gibi elektrik işlerini de nakliyat firması üstlenir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Avcılar evden eve nakliyat ile bağlantı kurulduktan sonra, ilk olarak firma evdeki eşyaları tespit edebilmek ve görmek için eve gelir. Buradaki amaç eksper yapmaktır. Güvenilir ve sorunsuz bir nakliyat için bu gereklidir. Yapılan eksper neticesinde eşyaların durumu, sayısı ve miktarına göre bir fiyat belirlenir ve müşteriye sunulur. Müşterinin fiyatı kabul etmesinin ardından, nakliyat sözleşmesi imzalanır. Bu sayede müşteri ve firma anlaşmaya varmış ve sözleşmeyi imzalamış olur. Firmamız bu konu da istediğiniz zaman hizmet verir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Evden eve nakliyat hem ayrıntılı hem de özenli bir işlemdir. Evden eve nakliyat yapılırken, nakliyat işleminin yanında asansör taşıma ya da paketleme ve temizlik hizmeti de verir. Bunlar nakliyat fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Her firmanın nakliyat kriterleri ve fiyatları değişiklik gösterir. Herkesin cebine uygun bir nakliyat fiyat seçeneği vardır. Fiyatı etkileyen diğer unsurlar, iki ev arasındaki mesafe, evin bulunduğu kat, evin büyüklüğü, asansör olup olmaması da fiyatları belirler. Asansör olmayan binalara eşya taşıma hizmeti yüksek ücretli olabilir. Personel sayısı ve eşyaların büyüklüğü de fiyat şartlarını değiştirebilir. Eğer taşınacaksanız ve nakliyat firması arıyorsanız, Avcılar evden eve nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası