Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Yaşamın içinde kim olduğu fark etmeksizin dönem dönem ortaya çıkan gereksinimler bulunuyor. İş de o gereksinimlerden bir tanesi de kimi insanlar için oldukça meşakkatli ve zor- sıkıntılı bir alan olan taşınma işidir. Lojistik hizmetinin alt alanlarında olan hizmet türlerinin başında gelir. Ülkemizde farklı kesimlerin yaşadığı, kalabalık bir nüfusa sahip olan Bakırköy evden eve nakliyat hizmetlerinin de hız kesmeden yaşandığı bir ilçedir. Biz de firma olarak uzman kadromuz ile ve profesyonel çizgimizden ödün vermeden evden eve nakliyat gereksinimlerinizi dünya normlarında gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı

Bakırköy evden eve nakliyat denilince son derece kapsamlı bir iş alanı insanların karşısına çıkar. Evden eve nakliyat temelde iki biçimde yapılır. Burada ilki şehir içi evden eve nakliyattır. Burada Bakırköy içinde yer alan tüm mahallelere verilen nakliyat hizmetidir. Bir diğer kapsam ise şehirlerarası olan nakliyattır. Burada da hem İstanbul’un Anadolu yakasında olan, hem Avrupa yakasında olan diğer ilçelere evden eve nakliyat hizmeti verildiği gibi diğer Anadolu kentlerine de taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bakırköy evden eve nakliyat noktasında firmamıza böyle bir istem geldiği zaman bize bu talep ile gelen müşterimizin adresine gidilerek detaylı olarak bir fizibilite çalışması yapılır. Yapılan bu çalışmada toplam eşyanın miktarına bakılır. Kaç gün, kaç kişi çalışılacağına bakılır. Sonrasında müşterimiz ile bir sözleşme imzalanır. Belirlenen gün ve saatte de taşımacılık hizmeti eşyanın miktarına bakılmaksızın yapılır.

Tüm taşımacılık süresince tüm eşyalar yaşanabilecek her türlü soruna karşı eşya sigortası ile sigortalanır. Dünya normlarında son sistem teknoloji ile taşımacılık yapılır. Asansörlü taşımacılık yapılır iken nakliyat  araçları da tüm beklentilere yanıt verecek yeterliliktedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarımız

Son olarak firmamızın fiyatlarından da bahsetmek gerekir ise baştan net bir rakam vermiyoruz. Yapılan fizibilite çalışması sonrasında nihai rakamlar ortaya çıkıyor. Eşyanın toplam miktarı hangi katlar arası taşımacılık yapılacağı, arada olan mesafe gibi parametrelere göre rakamlarımız değişir. Ödeme noktasında da müşterilerimize değişik seçenekler sunulur. En uygun olanı seçmesi sağlanır.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası