Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Evini beğenmeyip farklı bir eve taşınmak isteyenler, tayini çıktığı için evini değiştirmesi gerekenler, kirasını fazla bulup giderlere yetişemeyenler ve bunun gibi birçok insan her geçen gün evini taşır. Ev taşımak çok zorlu ve insanı yoran bir işlemdir. Bundan dolayı insanlar, bu süreçte evlerini uzman olan ekiplerin yardımı ile taşımak isterler.

Onlardan aldıkları destek ile, zor gibi görünen ev taşıma işlemi bir anda kolaylaşır. Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak zoru başarıyor ve müşterilerimizin içinin rahat etmesi için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Firmamızı tercih eden ve evini taşıma işlemini firmamızla gerçekleştirmek isteyen tüm müşterilerimize sorunsuz bir şekilde destek veriyoruz.

Nakliyat İşlemi ve Aşamaları

Nakliyat işlemi, titizlikle ve disiplinli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Aksi takdirde insanların değer verdiği eşyaları ve özel eşyaları kırılır, sarsılır ve hasarlar meydana gelebilir. Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak bu işi uzun yıllardan beridir titizlikle yapıyoruz. Amacımız insanları yeni evlerine güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde yerleştirmektir.

Firmamız bu özelliğinden dolayı Başakşehir civarı başta olmak üzere tüm İstanbul genelinde ün kazanmıştır. İnsanların firmamıza gelerek taşınmak istediklerini beyan etmelerinden sonra nakliyat işlemleri başlıyor. Eşyalara hiçbir zarar gelmeden, işinde profesyonel olan ekibimiz tarafından firmamızın araçlarına yüklenen eşyalar, gideceği adrese sağlam bir şekilde ulaşıyor.

Eşyalar Nasıl Taşınıyor?  Sunulan Hizmetler Nelerdir? 

Eşyaların başına gelebilecek her türlü olası bir duruma karşı önlemini iyi bir şekilde alan Başakşehir evden eve nakliyat firmamız, kullandığı nakliyat ekipmanları ile de rakiplerinden farklı olmayı her zaman başarıyor. Ağır ve kaliteli malzemeden üretilen jelâtinlerle; ahşap, cam, dolap ve koltuk gibi tüm mobilyalar sarılarak, eşyalar alınabilecek hasarlardan korunmuş oluyor.

Bundan sonraki işlem olan taşıma işlemi, tecrübelerle  gelişmiş olan hızlı ve dakik ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Firmamızın eşyaları taşıyacağı araçlar ise, son derece kullanışlı ve geniş hacimli. Ulaşılması zor ve yüksek olan evler için de asansörlü nakliyat araçlarımız mevcut. Uygun fiyata ev taşımak isteyen herkes Başakşehir evden eve nakliyat firmasını tercih ediyor.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.