Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat, ev taşımacılığında önde gelen kuruluşlardandır. Ev taşımacılığında titiz ve tedbirli yaklaşımlar oldukça önem taşır. Firmamız, iş yeri, ofis taşımacılığı gibi ev taşımacılığında da uzmanlaşmış işletmelerin başında gelir. Beşiktaş taşınmaların sık yaşandığı yerlerden biridir. Bunun en önemli nedeni de kentsel dönüşümün yarattığı nakliyat hareketliliğidir. Beşiktaş iş yerleri ve evlerin fazla olduğu ilçelerin başında gelir. Bu nedenle, profesyonel taşıma şirketlerine olan ihtiyaç ta son derece fazladır. Eşyaların profesyonel bir anlayışla taşınması için firmamızdan destek alınması önerilir. Firmamız sektörde tecrübeli ve bilgi sahibi bir kadroyla nakliyat hizmetini sunmaktadır. Nakliyat hizmetini yeterli teçhizat ve ekipmanla sunan kuruluşumuz en kısa sürede taşıma hizmetini sunacaktır.

Taşınmayı Kolaylaştıran Sistem ve Malzemeler

Beşiktaş evden eve nakliyat, taşımacılığı kolaylaştıran her türlü alet ve makinelere sahiptir. Bazı taşınacak yerler ulaşılması zor konumlarda olabilir. Bunlara verilecek örneklerin başında, yüksek katlar, dar sokak ve apartman girişleri ilk sırada gelecektir. Buralarda taşınmayı kolaylaştıracak sistemlerin başında asansörlü taşıma sistemleri ilk sırada gelecektir. Firmamız asansörlü taşıma sistemleri ve zengin araç filosu ile hizmet alınması önerilen kuruluşların başında gelir. Eşyaların taşınması sırasında çok büyük hacimli, kapılardan sığması güç olan dolaplar yer alabilir. Bu dolapların sökülüp takılması gibi işler marangoz hizmeti gerektirmektedir. Firmamız çalışanları marangoz hizmetlerini rahatlıkla verecek nitelikte bilgi sahibi kişilerdir. Avizelerin sökülüp takılması da firma elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Eşyaların paketlenmesinde sağlam koli kullanımı oldukça önem taşır. Firmamız eşyaları, sağlam koliler içerisinde nakliyat kamyonuna yerleştirirler.

Taşınma Öncesi Hazırlıklara Başlamak

Beşiktaş evden eve nakliyat, taşınma öncesi hazırlıklara başlayan işletmelerin başında gelir. Taşınmadan önce yapılacak ev ziyaretleri ile eşyaların durumu hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Firmamız taşınma öncesi evin oda sayısı, eşya miktarı hakkında bilgi sahibi olmak için ev ziyareti yapacaktır. Bu sayede taşınma günü için yeterli sayıda koli ve malzeme tedarik edilmiş olur. Ayrıca, sigortalı taşımacılığın önemine de inanan firmamız, eşyaları nakliyat öncesinde sigortalayacaktır. Profesyonel taşıma hizmeti için işletmemizin tercih edilmesi önerilir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası