Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat 

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde öncelikle yanınızda götüreceğiniz eşyaları liste yapmanız gerekir. Mutfak gibi kırılabilecek olan eşyaları ayırmanız ve bunları özel olarak paketlemeniz gerekir. Bu sayede sağlıklı bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak bu konuda size yardımcı oluyor ve rahat bir taşınma dönemi geçirmenize olanak sağlıyoruz. Firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile sektöre katkı sağlıyor. Aynı zaman da ekonomik fiyat politikasını benimsiyor ve alanında uzman kadrosu ile hizmet sunuyor. Sizde hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Aklınıza takılan tüm sorular için ulaşabilir ve taşınma randevusu oluşturabilirsiniz.

Özel Paketleme Hizmeti

Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak tüm eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyoruz. Kırışabilecek olan eşyalar için özel bir paketleme sistemi kullanıyoruz. Ayrıca eşyaların üzerine not yazıyor ve bu sayede daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlıyoruz. Tüm bu hizmet içeriğini uzman personel ile sunuyoruz ve güler yüzlü hizmet içeriği ile geçiş işleminizi tamamlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Tüm hizmet kurumsal olarak verilir.
  • Sigortalı taşıma ile eşyalarınız koruma altına alınır.
  • Aynı gün işleminiz sonuçlandırılır.
  • Temiz ve bakımlı nakliye araçları ile hizmet verilir.
  • Ekonomik fiyat politikası benimsenir.
  • Avizelerinizden perdelerinize kadar taşıma yapılır.

Bundan dolayı sizde hizmet alabilir ve yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz.

Çekmeköy Güvenilir Taşıma Hizmeti

Eşya taşıma işlemi uzmanlık isteyen bir konudur. İlgili eşyanın zarar görmemesi gerekir. Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız bu konuda titiz bir işlem uygular. Beyaz eşyaların taşıması özel olarak yapılır. Yeni adresinizde çalışır bir şekilde size teslimi gerçekleştirilir. Bu sayede sorunsuz bir işlem alabilirsiniz. Firmamız sektör içerisinde lider konumda yer almakta ve hizmet içeriğini yasal olarak sürdürmektedir. Bundan dolayı sizde hizmet alabilir ve kısa sürede yeni adresinize geçişi tamamlayabilirsiniz. Fiyat ve ödeme kolaylıkları sayesinde huzurlu bir hizmet içeriği alabilirsiniz. Yatak odası dolabınızdan oturma guruplarınıza kadar her detaya dikkat edilerek titiz bir çalışma işlemi size sunulur.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası