Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Profesyonel ekiplerimizle Avrupa standartlarında her türlü eşyaya uygun özel ambalajlı malzemeler kullanmanın yanı sıra geniş araç filomuzla İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. 1986 yılından beri İstanbul İzmir evden eve nakliyat ve İzmir İstanbul evden eve nakliyatta ev, ofis , büro, fuar, villa , parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Müşterilerimizin yoğun isteği üzerine İstanbul İzmir ve İzmir İstanbul evden eve nakliyat seferlerimizi hafta da 5 gün yapmakta olup mart ve aralık ayı aralığında da haftanın 7 günü seferlerimiz mevcuttur. Burada yapmanız gereken sadece müşteri temsilcimizi arayarak eşyanız içi ücretsiz ekspertiz talebin de bulunmanız ve aynı gün içerisin de ekspertize gelen yetkiliden hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinip ve ön sözleşme yapıldıktan sonra eşya sigortanız gerçekleştirilir.

Taşınmanın yapılacağı tarihten en az 3 gün önceden bize bilgi vererek eşyanız için araç filomuzdan size uygun aracı ve profesyonel ekibimizle verdiğiniz tarihte size göndererek eşya taşımanızı gerçekleştiriyoruz. Göndermekte olduğumuz ekipte yıllarca bu işte çalışmış ve profesyonelce işini yapan insanlardır. Her ekibin için de marangozcu ve tesisatçı bulunmakta olup ve eşyanızın durumuna göre bu insanların sayını artırıyoruz. Eşyanızın taşımasını yapacak olan arkadaşlarımız öncelikle eşyanızın kırılmasını ve çizilmesini önlemek için patpatla (kalın naylon) mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızın ambalajlanmasını yaparlar ve kırılacak eşyalarınız için fıçılara (yuvarlak koliler) ambalajlı bir şekilde yerleştirirler. Elbiseleriniz için elbise dolabı, avize ve perdeleriniz için ise özel kolilerimiz mevcuttur.

Taşınmanın yapılacağı diğer adresinizde de mobilyalarınızın montajı yapılıp ve diğer eşyalarınızın da çalışır ve kurulu bir şekilde teslimatını yapıyoruz. sizde İstanbul İzmir evden eve nakliyat ya da İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece müşteri temsilcimizi arayarak veya mail göndererek Anadolu Express Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.