Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Anadolu Express, nakliyat sektöründe bölgesinde ve tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel yüzlerce referansa sahiptir. Kurulduğu günden bu yana yaptığı yatırımlarla taşımacılık sektörünün en önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Ofis taşıma ve diğer tüm hizmetler ile ilgili tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan kalite politikasına bağlı kalarak hizmet vermektedir. Firmamız, yaptığı her yatırımı kendini geliştirmek ve müşterilere daha kaliteli nakliyat deneyimi yaşatmak için sürdürmektedir.

❇️ Ofis Taşıma Fiyatları: Uygun Ekonomik
📍Asansörlü Ofis Taşıma: İstanbul Ofis Taşıma
☎️ Müşteri Hizmetleri: 444 9 741
❇️Ofis Parça Eşya Taşıma : Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma İstanbul

İstanbul ofis taşıma denilince hiç şüphesiz akla gelen ve profesyonel ilk nakiye şirketi Anadolu Express’tir. Ofis taşıma ihtiyacınızı alternatif çözüm yolları ile gidermekteyiz. Ofis malzemeleriniz zarar görmeden ve profesyonel ekip arkadaşlarımız aracılığıyla taşınmaktadır. Üstelik en uygun fiyat ve güvence garantisiyle… İşte ofis taşıma İstanbul hakkında verdiğimiz hizmetin tüm detayları…

Ofis Taşımacılığı Hizmetinde En Uygun Fiyatlar

Ofis taşıma ile ilgili sektörde en deneyimli kadroya sahip olan firmamız, en uygun fiyatlı çözümler üretmektedir. Anadolu Express diğer ofis taşıma hizmetleri sunan rakipleri arasında oldukça farklı ve garantili hizmet vermektedir. Peki, diğer firmalara göre ofis taşımacılığı konusunda bizi ayıran en belirleyici özelliklerimiz nelerdir?

Ofis Taşımacılığında Neden Farklıyız?

 • Ofis taşıma öncesinde randevu alarak, ön ekspertiz çalışmamız ile daha sağlıklı taşıma imkânı sunuyoruz. Bu hizmetimizden faydalanmak tamamen ücretsizdir, 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşabilir ve ekspertiz için talepte bulunabiliriniz.
 • Tüm taşımacılık hizmetlerimiz öncesinde yaptığımız ekspertiz raporuna göre, tüm ileri teknoloji ekipmanlarımız hazırlanarak ön taşımaya hazır bir şekilde getirilmektedir. Örnek olarak kutu sayısı, streçleme ekipmanları ve personel sayısı gibi hazırlıklar yapılmaktadır.
 • Taşıma gününde uzmanlarımız tarafından verilen saatte, tüm ekibimiz ve ekipmanlarımız ile eksiksiz çalışmaya hazır bir şekilde geliyoruz. Taşıma öncesinde tüm eşyalarınız profesyonel bir şekilde demonte edilmekte ve Avrupa standartları tarafından onaylanmış ekipmanlarımız ile ambalajlama işlemleri yapılmaktadır.
 • Ofis taşımacılığı esnasında isteğe ve bazı değişken durumlara göre asansör kullanılmaktadır. Taşıma işlerini hızlı yapabilmek için iş öncesinde verilecek teklifte tüm alternatif yöntemler sunulmaktadır.
 • Ofis taşımacılığı ile ilgili size sunduğumuz tüm hizmetlerde A’dan Z’ye tüm ince ayrıntıya kadar memnuniyet ve garanti sunmaktayız. Demonte edilen eşyalarınız ülkemiz standartları üzerinde olan araçlarımız ile tüm kurallara uygun bir şekilde taşım işlemi yapılmaktadır. Taşıma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına tüm gerekli önlemler alınmaktadır.
 • Eşyalarınız yeni ofise taşındıktan sonra tekrardan ambalajlardan çıkarılarak, demonte öncesinde nasıl haldeyse titiz bir şekilde tekrardan monte edilmektedir. Eşyalarınız monte edilirken, tüm ayrıntılara kadar kontrol edilmekte ve eski haline getirilmektedir.
 • Taşınan eşyalar monte edildikten sonra, dilerseniz uzman ekibimiz dilediğiniz yere yerleştirebilir. Bu gibi tüm detayları teklif öncesinde müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeli ve detaylı bilgi almalısınız.
 • Tüm taşıma işlemlerimizde ofis, evden eve nakliyat gibi hizmetlerimizde eşyalarınızı garanti altına almak için nakliyat sigortası yaptırabilir ve eşyalarınızın başına gelecek herhangi bir zarardan kurtarabilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketleri Arasındaki Farkımız Nedir?

Ofis Taşımacılığı

Temel özelliklerimizden bahsettik, peki dışarıda bizim gibi hizmet sunan ofis taşımacılığı şirketleri arasında ne gibi farkımız bulunuyor.

 • Ofis Taşımada Uzman Personellere Sahibiz

Anadolu Express, diğer firmalara göre daha tecrübeli personele sahiptir. Tüm çalışanlarımız alanında uzman eğitimciler tarafından aldığı eğitimler ile iş öncesinde gerekli bilgiye sahiptir. Aynı zamanda belirli zaman periyotlarında nakliye hizmeti ile ilgili gelişim ve değişimleri yakından takip ederek eğitimlerimiz devam etmektedir. Bu yüzden diğer firmalara göre bu değişimimiz her verdiğimiz hizmette fark edilebilir durumdadır.

Ofis taşımacılığı fiyatları konusunda diğer firmaları yakından takip ederek müşterilerimiz için en uygun fiyatlı hizmetleri sunmaya gayret göstermekteyiz. Fakat bazı merdiven altı firmalar ile tabii ki bir tutmamak gerekiyor. Anadolu Express, ofis taşımacılığı ile ilgili internet sitemiz üzerinde herhangi bir fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. En iyi ve en uygun teklifi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve size özel ekspertiz raporundan sonra kampanyalı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

Ofis taşımacılığı ve nakliyat sektörü ile ilgili dünyada gelişen teknolojileri ve hizmet şekillerini yakından takip ediyoruz. Türkiye’de birçok teknolojiyi ve hizmet farklılıklarına firmamız öncülük etmiştir. Bu konuda bölgemiz başta olmak üzere Türkiye’deki firmalar ofis taşıma ve nakliyat ile ilgili gelişimleri bizden görerek uygulamaktadır.

Ülkemizde sektörümüze getirdiğimiz yenilikler ve öncülüklerden dolayı mutluluk ve gurur duyuyoruz. Amacımız, müşterilerimize iyi hizmet vermek ile beraber ülkemizde nakliyat sektörünü de geliştirmektir.

Teknoloji konusunda tüm ekipmanlarımız son teknolojiye uygun şekilde güncellenmekte ve değiştirilmektedir. Bunlar asansör sistemleri, güvenlik sitemleri, taşıma ekipmanlarımız ve araçlarımız gibi örnekler verebiliriz.

 • Profesyonel Hizmeti Uygun Fiyatlara Sunuyoruz

Anadolu Express olarak tüm hizmetlerimizde müşterilerimizi daha fazla memnun etmek ve eşsiz bir nakliyat deneyimi yaşatmak adına profesyonel hizmet anlayışını en uygun fiyatlarla sunmayı hedef edindik. Bu uygun fiyatlı hizmet politikamız, pazarlama konusunda bize inanılmaz bir avantajı olmuştur. Profesyonel hizmeti uygun fiyata sunduğumuzda, müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkaran firmamız, müşterilerimizin birbirlerine önermeleri ve referans olmalarını sağlamakta. Bu durum her geçen gün daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmamızı sağlamaktadır.

 • Güçlü Alt Yapımız ile Türkiye’nin Her Yerindeyiz

Güçlü alt yapımız profesyonel ekibimiz, teknolojik ekipmanlarımız ile sadece İstanbul’da değil ülkemizin dört bir yanında Ofis taşımacılığı ve tüm nakliyat işlemlerinizde değerli müşterilerimiz için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Ofis taşımacılığı ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili teklif almak için mutlaka bizi arayın.

İstanbul’da Tüm Bölgelere Ofis Taşımacılığı Hizmeti

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm işyeri taşıma işleriniz için bizi arayarak teklif alabiliriniz. Anadolu yakası ofis taşımacılığı ile ilgili hızlı ofis taşıma işlerini profesyonel olarak ve en uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz. Avrupa yakasından Anadolu yakasına veya şehirler arası ofis taşımacılığı işlerini en uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

Uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile nakliyat hizmetlerini tüm detaylarına uygun bir şekilde sigortalı nakliyat anlayışımız ile sunmaktayız.

Şehirler Arası Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları değişkenlik gösterdiğinden dolayı internet sitemizde taşıma ile ilgili herhangi bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır. Bu yüzden taşıma işlemlerinizin tümü için uzman müşteri temsilcilerimizden randevu almanız gerekmektedir. Randevu sonrasında taşıma öncesinde gerçekleştirilecek olan birkaç işlem sonrasında en uygun teklifi alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

 • Ofis taşımacılığında ekspertiz nedir?

Ekspertiz, taşıma öncesinde yapılacak işler ile ilgili bir plan hazırlanmasına ve en uygun teklifi siz değerli müşterilerimize sunabilmek için yapılan fizibilite çalışmalarına denir. Ekspertiz raporu ile siz müşterilerimize en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilme imkânımız oluyor.

 • Ekspertiz yaptırmak zorunda mıyım?

Ekspertiz yaptırmak zorunda değilsiniz fakat bu işlem ücretsiz olduğundan dolayı herhangi bir zararınız olmamaktadır. Bu yüzden avantajlı taşıma hizmetinden yararlanmanız için tüm müşterilerimize kesinlikle önermekteyiz.

 • Ekspertiz raporu almam için ne yapmam gerekiyor?

Ücretsiz olarak faydalanabilmeniz için uzman müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve uygun olduğunuz bir tarih için randevu oluşturabilirsiniz. Randevu sonrasında ekibimiz sizi ziyaret ederek planlama ve fiyat teklifini aynı gün içerisinde size sunacaktır.

 • Ofis taşımacılığında nerelere hizmet veriyorsunuz?

Ofis taşıma ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili ağırlıklı olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Fakat alt yapımız ve kadromuz tüm Türkiye’den gelecek taleplere profesyonel bir şekilde hızlı çözümler üretebilmek için yeterli kapasitededir. Bu yüzden sadece İstanbul değil ülkemizin her bölgesinde hizmet almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve teklif alabiliriniz.

 • Taşıma hizmetinde monte ve demonte yapıyor musunuz?

Tüm taşıma işlemlerimizde ücretsiz olarak monte ve de monte işlemleri uzman ekibimiz tarafından en ince detaylarına kadar yapılmaktadır. Bu işlemler için teklif almadan önce müşteri temsilcilerimiz ile konu hakkında görüşmeli ve teklif detaylarına eklemeniz gerekmektedir. Bu yüzden iş öncesi yapılacak olan fizibilite çalışması ve sözleşme oldukça önem taşımaktadır.

 • Şirketinizde nakliyat sigortası bulunuyor mu?

Şirketimizde sunulan taşıma işlemleri için müşterilerimizin kesinlikle sigorta yaptırmasını önermekteyiz. Sigorta yapmak veya yapmamak tamamen müşterilerimizin isteği üzerinedir. Sigorta yaptırmak isteyen müşterilerimiz sigorta yaptıracağı eşyalar ile birlikte temsilcilerimize başvuruda bulunabilir ve sigorta teklifi alabilirler. Nakliyat sigortası ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Nakliyat sigortası eşyalara göre değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden en net bilgiyi uzman müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

 • Nakliyat sigortası yaptırmazsam ne olur?

Nakliyat sigortası yaptırmadığınızda herhangi istenmeyen bir kaza sonucu eşyalarınıza gelen zarar maalesef karşılanmamaktadır. Nakliyat sigortası oldukça uygun fiyatlarda olduğundan dolayı her müşterimize en ince detayları ile anlatarak, sigortadan yararlanmaları adına elimizden geleni yapıyoruz.

7 Gün 24 Saat Temsilcilerimize Ulaşabilirsiniz

İstanbul ofis taşımacılığı konusu ile ilgili tüm merak ettiklerinizi konusunda uzman olan müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili internet sitemizde detaylı bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda e-posta adreslerimiz üzerinden 7 gün 24 saat boyunca bize mail gönderebilirsiniz.

Sadece ofis taşımacılığı değil evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, eşya depolama ve parça taşıma gibi birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bahsettiğimiz tüm özellik ve şartlar diğer hizmetlerimiz içinde aynı şekilde geçerlidir.

Anadolu Express Nakliyat olarak, İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy, Avcılar, Büyükçekmece ve Küçükçekmece gibi tüm bölgelerde uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı ile ilgili hizmetlerimizden faydalanmak adına bugün bizi arayabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Büyük Küçük Tüm İşletmelere Hizmet Veriyoruz

İster ufak bir ofisiniz, büronuz isterse de fabrikanız olsun. Anadolu Express olarak tüm işletmelere memnuniyet garantili büro taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ofis taşıma teklifi almak için internet sitemizde bulunan teklif formunu da doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aynı gün içerisinde size geri dönüş yaparak en uygun fiyatları iletmekten mutluluk duyacaktır. Ofis taşıma fiyatları konusunda da rakiplerimizi yakından takip ediyor ve uygun fiyatlı nakliyat çözümleri sunmak için gayret gösteriyoruz.

Tüm ofis taşıma ve diğer hizmetlerimiz ile hemen bizi arayın ve inanılmaz hizmeti deneyimini bizimle yaşayın!

Ofis Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızı bir yerden başka bir ile taşıtmak istiyorsanız haklı olarak güvenilir ve kendi alanında teslimatı zamanında gerçekleştirecek olan bir firmayla çalışmak isteyeceksinizdir. Böyle bir durumda dilerseniz doğru referansa sahip olan ANADOLU EXPRESS NAKLİYAT eşya taşıma hizmetini denemenizi öneriyoruz. Üstelik sizleri büyük maliyetlerden kurtaracak hizmetlerimiz ile ofis taşıma fiyatlarında çeşitli ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Ofis Parça Eşya Taşıma Nedir?

Evden eve nakliye taşımacılığı dışında kalan birden çok eşyayı şehirlerarası gönderme işine parça eşya taşımacılığı adı verilir.Parça eşyaların taşınma işinin en başı; parça eşya taşımacılığına ait şirketin seçimidir. Parça eşya taşıma hizmeti sunan şirketler arasında önemli olan, firmanın istediğiniz bölgeye yoğun sevkiyat planlaması yapmasıdır. Taşıma anında taşıma firması ile ortak ve uygun zamanlama çok önemlidir. Bu nedenle iletişimi doğru ve net bir şekilde kurmanız gereklidir. Parça eşya taşıma işlemi bir organizasyon dâhilinde gerçekleşmelidir. Bu nedenle de hangi eşyanın nerden alınacağı ve hangi eşyanın alınacağı veya eşyaların nerelere bırakılacağının önceden bilinmesi gerekir. Parça eşyaların, birden çok kişinin eşyasının taşınması anlayışına dayandığı için, teslimatı gerçekleşecek olan eşyanın sırası önceden belirlenir, nereye teslim edileceği ve araçlara eşya yükleme işi bu sıraya göre yapılır. Anadolu Express nakliyat olarak bizlerde ofis taşıma fiyatlarıanlayışında sizlere kusursuz hizmet anlayışını sunuyoruz.

Ofis Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Parça eşya taşıma işine ait talepler, genellikle şehir içi parça eşya taşıma talebi olarak görülür. Şehir içi parça eşya taşıma ihtiyacı çok fazla sorun teşkil etmeyen bir durumdur. Fakat aynı durumu şehirler arası nakliyedeki parça eşyaların taşıma için söylemek mümkün değil. Şehirlerarası parça eşya taşımacılığı talebinde çok fazla dikkat etmelidir. Tek bir araç içinde aynı yere gidecek olan tüm eşyalar toplanarak tek bir sevkiyat halinde şehir içi ve şehir arasına yollama talebini gerçekleştirmek çok dikkat gerektirir. Bizler ise ofis parça eşya taşıma işini müşterilerine dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Öncelikle sevkiyat planlamasını uzmanımızla beraber yapıyoruz. Ofis parça taşıma işi için bulunduğunuz yere gelerek eşyalarınızın paketleme işini yaparak, araç içerisindeki bölmelere yerleştiriyoruz. Bu bölmeler ise karışıklığa neden olmaması için, her müşterinin bölmeleri farklı yerlerde olmalıdır. Eşyalar bir düzene göre sağlam biz şekilde dizilmelidir.Anadolu Express olarak profesyonel hizmet anlayışı ve ofis taşıma fiyat kurgusu ile faaliyet sürdürmekteyiz. İstanbul ofis taşıma fiyatları tüm firmaların sunduğu hizmet göre farklılık göstermektedir. Sizlerde nakliye işleriniz için ofis taşıma işinin uygun seçeneklerle ve İstanbul ofis taşıma fiyatları ile en sağlam şekilde sizlere yapıyoruz. Sizlerde güvenilir hizmet anlayışımızdan yararlanmak istiyorsanız ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız sizleri uzman ekiplerimiz ile görüşmek için bekliyoruz. Referansımız sizlere olan kazancımızdır.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşıma hizmetleri ve en uygun ofis taşıma fiyatları için doğru adrestesiniz. Artık taşınma süresi açısından ve taşınmadaki maddi zarara uğrama endişesini yaşamanıza gerek yok! Dikkat ve incelik isteyen ofis taşıma hizmetini sizler yerine üstlenmekte ve itina ile taşınma sürecini gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizin bütün eşyalarını pratik bir şekilde paketler daha sonra yeni adresinize aktarımını sağlıyoruz. Sizlere sorunsuz ve pratik hizmet etmek için var olan bu Anadolu Express nakliyat, darbeler esnasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için paketlerken köpük malzemeleri kullanmaktadır. En büyük eşyanızdan en küçüğüne değin bütün maddeleri söküp yeni ofisinizde tekrar montajlanır. Bu sayede en kısa sürede ofisinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Kaliteli Ofis Taşıma Hizmeti

Birçok ofis taşıma işleminde iş ve müşteri kaybı söz konusu olmaktadır. Kargaşa içinde geçen süreçte müşteri bundan olumsuz etkilenir. Dolayısıyla yeni ofisinize geçerken bunu sessiz sedasız ve soğukkanlı bir şekilde müşteriye hissettirmeden yapmalısınız. Kaliteli bir ofis taşıma süreci yaşarsanız maddi zararı en aza indirmiş olacaksınız. Anadolu Express Nakliyat 7/24 hazır olup sizlere en kaliteli ofis taşıma hizmetini sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde gören firmamız sizi zarara uğratmadan planlı bir süreç izler. Anadolu Express Nakliyat iyi bir ofis taşımada aradığınız özelliklerin hepsini bulacağınız adrestir. Uygun fiyatı ile bütçenizi zora sokmayan, işlerini zamanında bitirip sizi mağdur etmeyen bir firma bulmanız gerekmektedir.

Uygun ofis taşıma fiyatları nasıl belirlenir diye merak ediyorsanız küçük bir ön araştırma ile bu sorunuza cevap bulabilirsiniz. Anadolu Express Nakliyat olarak ilk amacımız ofisinizin malzemelerine hiçbir zarar gelmeden en sağlıklı şekilde teslimatını ve taşınmasını gerçekleştirmektir. Ofisinizde bulunup taşınması gereken her eşyaya en az sizin kadar değer verip korumayı ilke edindik. Tecrübe, uzman kadro ve kaliteli ekipman bütünlüğüyle kesintisiz hizmet sunuyoruz. Ofis taşıma fiyatlarımız ise bölgeden bölgeye değişkenlik göstermektedir. Mesafe, araç belirleme, asansör gibi faktörler fiyatlarda değişkenliğe neden olur. Yine de piyasanın en uzman hizmetini ucuza almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ofis taşıma Fiyatları

Anadolu Ekpress Nakliyat İstanbul ofis taşıma fiyatlarıiçerisinde bütçenize uygun olarak sizlere teklif sunmaktadır. Ofis taşımacılığında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur başlamadan önce belirli bir planın kurulmasıdır. İstanbul içi ofis taşıma fiyatlarıve İstanbul dışı nakliye için ofis taşıma fiyatları farklılık göstermektedir. Buradaki en belirleyici faktör ise yine aradaki mesafe ve malzemenin miktarıdır. Anadolu Ekpress Nakliyat ofis taşıma işlerinde sizinle çalışmaya her an hazırdır. Kesintisiz hizmet, deneyim ve alanında uzman kadrosu ofisinizde bulunan eşyaların en doğru şekilde paketlenip taşınmasına destek oluyor. Ofisiniz yüksek katlarda bulunsa dahi hasarsız taşıma işlemi için gerekli ekipman kullanılmaktadır. İstanbul ofis taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Eşyalarınızı bir yerden bir yere taşımak zorunda kaldığınızda içinizde bir endişe uyanabilir. Bu çok doğaldır. Acaba eşyalarım zarar görür mü? Eşyalarım kırılır veya yıpranır mı? İşte bu soruların tümünü verdiğimiz kaiteli hizmet sonucunda yanıtlamış oluyoruz. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer verdiğimizi bilmenizi temenni ediyoruz. Profesyonel ofis taşımacılığı ve yılların tecrübesi ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Anadolu Express olarak nitelikli ve çok yönlü taşıma anlayışını geliştirdik. Bunun için en kaliteli ekipmanlar ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Ofisinizde yer alan bazı hassas eşyalar için endişe duymanıza gerek yok. Ofis araç gereçleri, bilgisayar, faks gibi hassas ve kırılgan yapıda olan eşyalarınız temkinli ve sigortalı olarak taşınmaktadır. Yinelemek gerekirse bu alanda profesyonel hizmetin tek adresi olduğumuzu tecrübemiz neticesinde dile getirmek yanlış olmayacaktır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Yukarıda belirttiğimiz tüm hususlar sözlü olarak askıda kalmasın diye sizi ve eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Nasıl mı? Sigortalı taşımacılık hizmeti sunarak… Nakliye hizmetimizi, eşyalarınız tümünü değerinde sigorta altına alarak vermekteyiz. Sigortalı taşımacılık sistemi profesyonel firmalar tarından sunuluyor. Olası bir kaza, kırılma vb kazalarda eşyalarınızın değeri ne ise aynı şekilde firmamız tarafından ödenmektedir. Elbetteki bu durumu önleyecek ekstra bir paketleme sistemimiz mevcut. Bu paketleme sistemimiz sayesinde eşyalarında bir çizik dahi meydana gelmeyecektir.

Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti

Makine gücü ile yapılan her işin titiz olduğunu belirtmekte yarar var. Son dönemde gelişen teknoloji ile beraber taşıma sektörü için avantajlı asansör sistemleri geliştirildi. Ofisiniz yüksek katlı bir binada da yer alsa üzülmeyin ! Çünkü Anadolu Express son sistem asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktadır. Üstelik tüm bu işlemleri aynı gün yerine getirmekteyiz. Siz zaman kazanın ve iş yeriniz daha fazla kapalı kalmasın diye olabildiğince sistemli ve hızlı bir taşıma sistemiyle hareket etmekteyiz.

Tüm bu detayların yanı sıra merak ettiğiniz her şey için bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayın! Sayfamızda yer alan detaylar dışında merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilirsiniz. En uygun fiyat teklifi için de iletişim sağlamanız faydalı olacaktır. Unutmayın taşımacılık ve nakliye herkes tarafından sunulabilecek bir hizmet değildir. Profesyonel taşıma hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek üzere çalışmalarımızı her geçen gün güncelleyip sürdürmekteyiz.

Anadolu Express ® Ofis Taşıma, Ofis – Büro – İşyeri Nakliyat; İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları, Şehirlerarası Ofis Taşıma, Anadolu Express İle Siz de; Hızlı, Güvenilir, Planlı Ofis Taşıma Hizmeti için Bizi Arayın.

%100 Güvenilir Hizmetle Ofis Nakliye Firması, En İyi Taşıma Şirketi Olarak Çalışmakta

ofis taşıma, ofis taşıma şirketleri, büro taşıma,ofis nakliye, ofis taşımacılığı, ofis taşıma firmaları, ataşehir ofis taşıma, kurumsal ofis taşıma, şişli ofis taşıma, kartal ofis taşıma, ofis büro taşıma, maslak ofis taşıma, işyeri taşımacılığı, istanbul ofis taşıma firmaları, ankara ofis taşımacılığı, ofis taşıma nakliye, istanbul ofis taşıma, ofis taşıma İstanbul ofis taşıma fiyatları, ofis taşıma hizmeti

Hemen Ara!