Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Anadolu Express

ANADOLU EXPRESS NAKLİYAT

İstanbul Eşya Taşıma Çok Daha KOLAY!

İhtiyaca Uygun Araç Seçenekleri

Profesyonel Nakliye

Nakliyat teknolojisinin son ürünü nakliye araçlarımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister Kurumsal ister Bireysel müşteri ayırımı olmaksızın uzman ekibimizle aynı kaliteli hizmeti sunalım.

Sigortalı Taşıma

Demonteden monteye, paketlemeden taşımaya kadar her aşamayı biz üstleniyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle ev taşımanın maddi manevi stresini ortadan kaldırıyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyata, güvenilir ekip arkadaşlarımızla kısa zamanda kim taşınmak istemezki? Bizimle iletişime geçin teklifimizi inceleyin sonra kararı siz verin.

Mutlu Müşteriler

Referanslarımız bizim güven kaynağımızdır. Uzman ekip, sorunsuz paketleme, ücretsiz keşif ve fiyatlarımız için bize ulaşın.

1

Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.

2

Demonte Kolileme

Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.

3

Hedefe Taşıma

Kolilerinizi ve eşya parçalarını araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında ise eşyalarınızın hedef lokasyona taşınma süreci için deneyimli şoförlerimizle yola çıkıyoruz.

4

Asansör Hizmeti

Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.

5

Monte Etme

Araçlarımız yeni evinize ulaştıktan sonra eşyalarınızı mekana taşıyor ve uygun bir şekilde yerlerine monte ediyoruz.

6

Eşyaları Yerleştirme

Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

Profesyonel Ekip, Güvenilir ve Sigortalı Hizmet

Sabit fiyat garantisi, nakit/kredi kartı imkanı ile taşıyalım.

BİREYSEL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz

KURUMSAL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat; Taşınma ihtiyacını karşılamak amacıyla, müşterilerin ev ve ofis eşyalarının mevcut adresinden yeni adresine taşınması için gereken prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerinin bütününe evden eve nakliyat adı verilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İlerler?

İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul ev taşıma sürecinde herhangi bir problem olmaması için sırasıyla şu aşamalar takip edilmelidir:

 • Demontaj gerektiren eşyaların demonte edilmesi,
 • Demontaj gerektirmeyen eşyaların paketlenmesi/kolilenmesi,
 • Eşyaların ve paketlerin dikkatlice nakliye aracına taşınması,
 • Eşyaların yeni adrese nakliye edilmesi,
 • Eşyaların ve paketlerin yeni eve taşınması,
 • Demontaj edilen eşyaların montajının yapılması,
 • Müşterinin yönlendirmesiyle eşyaların eve yerleştirilmesi.

Evden eve nakliyat firmaları tüm bu hizmetleri sağlamakla yükümlüdür. Dilerseniz, belirli bir süre için ev eşyalarınızı uygun depolarda muhafaza etme hizmetini de sağlayabilir. Evinizi yaşamaya hazır halde teslim edecek İstanbul evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız, Anadolu Express olarak 1979’dan beri süregelen tecrübemizle size yardımcı olabiliriz.

Hizmet anlaşmasının sağlanmasının ardından planlanan saatte uzman ekibimiz mevcut lokasyonunuza gelecektir. İşini hızlı ve özenle yapan personelimiz eşyalarınızı, kırılma ve hasar alma ihtimalini en aza indirgeyecek şekilde paketleyecek ve nakliye edecektir. Son olarak, taşınan eşyalar sizin yönlendirmelerinizle, yeni lokasyonunuzda istediğiniz yaşam alanlarında kullanılabilir hale gelecek şekilde monte edilecektir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat ile Eşyalarınız Güvence Altında

Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler, taşıma esnasında eşyalarının güvende olacağına ve maddi kayıp yaşamayacaklarına emin olmak isteyebilirler.

Verilen hizmetin detayı ve niteliği, evden eve nakliyat firmalarına göre değişmekle birlikte, Anadolu Express Nakliyat müşterilerine sigorta imkanı da sunmaktadır. Bu sigorta sözleşmesi, hem nakliye hizmeti alan müşterinin hem de nakliye firmasının haklarını korumaktadır. 

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat

Yakınlarınızdan gelen önerileri dikkate alın.

Sizden önce evini veya ofisini taşıtan yakınlarınızın önerilerine kulak vermenizi tavsiye ediyoruz. Bir nakliye firması, adından söz ettirebilecek müşteri memnuniyeti sağlayabiliyorsa, işini iyi yaptığı çıkarımını yapabilirsiniz.

Yakın çevreniz daha önce sorun yaşadığı bir firmayı size önermeyeceğinden, nakliye işini kayda değer şekilde önemle yapan bir evden eve nakliyat firması bulmanın en güvenilir yolu çevrenize danışmaktır. 

Daha önce hizmet alan müşterilerin yorumlarını okuyarak fikir edinin.

İstanbul evden eve nakliyat firması araştırırken, internette yer alan yorumları okuyarak da fikir edinebilirsiniz. Daha önce nakliye hizmeti alan kullanıcıların internete yorum yazacak kadar memnun kalmış olması, yapacağınız tercihte size yol gösterici olacaktır. 

Paketleme, kolileme, nakliye etme ve montaj işlemlerinin detayları hakkında söylenenlere de dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Nakliye maliyetini göz önünde bulundurun.

Nakliye firması seçerken en dikkat edilen hususlardan biri de maliyettir. Ancak, bütçenizi göz önünde bulundururken, sektöre yeni başlamış deneyimsiz firmalarla çalışmayı seçmek veya kurumsal olmayan kişilere eşyalarınızı emanet etmek, iş bitiminde size yeni eşya maliyeti yaratabilir. 

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler maliyet değerlendirmesi yaparken şunları göz önünde bulundurabilir:

 • Şehirlerarası nakliye maliyetlerinin %51’ini yakıt giderleri oluşturmaktadır. Şehir içi nakliye maliyetlerinin ise yalnızca %11’i yakıt giderinden doğmaktadır.
 • İşçilik maliyeti; taşınacak eşyaların adedine, kullanılacak paketleme malzemesine, demontaj ve montaj için harcanacak süreye, taşıma işlemi için çalıştırılması gereken personel sayısına göre değişiklik göstermektedir. 
 • Şehirlerarası işçilik maliyeti %38 civarındayken, şehir içi taşımada işçilik maliyetleri %56’ya kadar yükselebilmektedir.

Taşınacak eşyalarınızla ilgili eksiksiz bilgi sağlayın.

Evden eve nakliyat hizmetinin %90’ı telefon görüşmesinde sözleşerek başlamaktadır. Fakat, nakliye firmasına taşınacak eşyalarınızın boyutu, miktarı ve detayı hakkında eksik bilgi vermek; 

 • Nakliye hizmeti sırasında ek maliyetler doğmasına, 
 • İşin verilen zaman içinde tamamlanamamasına ve 
 • Farklı aksaklıklara neden olabilmektedir. 

Eşyalarınızın güvenliğine önem verin.

Taşınma esnasında yaşayabileceğiniz problemleri minimuma indirmek için anlaştığınız firmanın gerekli güvenlik veya uzmanlık sertifikalarının olup olmadığını mutlaka sormalısınız. 

Ek olarak, nakliye anlaşmasının yazılı olması ve sigorta maddelerini içermesi de eşyalarınızı güvence altına almanın adil bir yolu olacaktır.

Nakliye firmalarını birbiriyle kıyaslayarak karar verin.

Anlaşmayı düşündüğünüz İstanbul evden eve nakliyat firmasının kaç senedir bu sektörde olduğunu mutlaka değerlendirme kriterleriniz içine almalısınız. Çünkü nakliye sektöründeki bir firmanın uzmanlığı ve tecrübesi, iş yapılan süreyle doğrudan ilgilidir.

İnternetteki platformlar üzerinden çalışmayı planladığınız firmaların geri bildirimlerini ve referanslarını inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Yapacağınız her araştırmanın sizi sorunsuz bir taşınma sürecine yaklaştıracağını unutmamalısınız.

Anadolu Express Nakliyat olarak stresli ve yorucu bir iş kabul edilen nakliyat algısını yıkma vizyonuyla 1979 yılından beri hizmet vermekteyiz. Geniş araç yelpazemiz ve deneyimli kadromuzla hak ettiğiniz nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Mutlu Müşteri

Kaliteli Hizmet

Gururumuz, arkamızda bıraktığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız gün geçtikçe çoğalmakta ve siz değerli müşterilerimizin sayesinde güçlenmekteyiz. Gösterilen ilgiye ve güvene Teşekkürler.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.