Size bir telefon kadar yakınız
444 9 741

İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat, açısından en zahmetli şehirlerden biridir. İstanbul Ev taşıma yoğun trafik ve taşınma güçlüğü, tüketicileri strese sokar. Ayrıca Türkiye’nin en pahalı ili olduğu için İstanbul’da taşınmak, zahmetinin yanı sıra maliyetiyle de dikkat çekiyor. Emlakçı ücretinden temizlik masrafına kadar yüksek bütçe gerektiren bir sürece dönüşüyor işler. Bazı tüketiciler bunun için yeterince finansmanı olmamasına rağmen zaruri sebeplerden taşınıyor.

Tüm giderleri karşılamak için tüketiciler, en az ücretle işi kapatma gayretine girişiyorlar. Bu defa da yetersiz hizmet sunan, kurumsallıktan uzak nakliye firmalarıyla karşılaşıyorlar. Amatörce taşıma yapan bu firmalar eşyalarınıza beklediğiniz özeni göstermiyor. Kırılıp döktükleri veya bozdukları cihazların maliyetini ise karşılamıyorlar. Mağdur olan müşteriler yeni eşyalar almak zorunda kalıyorlar. Düşük ücretlerle taşınalım derken daha fazla masrafa giriyorlar.


İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARIMIZ
444 9 741


Eşyalarınız Emanetimizdir !

Yukarıdaki sıkıntıları göz önünde bulundurarak tüketicilerimizi hem maddi hem operasyonel anlamda memnun ediyoruz. En uygun ücret karşılığında yüksek kalitede nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz gibi koruyoruz. Yıllardır sektörde hizmet veren Anadolu Express Nakliyat şirketi olarak, müşterilerimizin sıkıntılarını minimum seviyeye indirmeye gayret ediyoruz. “En iyi nakliyat firması” deyince akla ilk gelen firma olmanın gururuyla sizlerin güvenine layık olmak için çabalıyoruz. İstanbul’un tüm semtlerine sigortalı, asansörlü ve uygun fiyatlı taşıma yapıyoruz.

Müşterilerimizle sözleşme imzalayarak beklentilerini garantiye almış oluyoruz.  İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için amaçlarınıza uygun araç seçenekleri sunuyor, profesyonel bir çalışma biçimi yürütüyoruz. Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayışında olan kişiler ve işletmeler, Anadolu Express kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih ediyor.

Taşınma Öncesinde ve Sonrasında Alacağınız Hizmetlerimiz

  • Eşyalarınız uygun ve hassas bir şekilde demonte
  • Demonte edilen eşyalarınız doğru biçimde paketlenir.
  • Tamamen nakliyat işlemleri için hazırlanmış olan araçlarla hedefe taşıma gerçekleştirilir.
  • Profesyonel kadromuztarafından nakliye işlemleriniz yapılır.
  • Eşyalar paketlerden çıkarılır ve yeni mekana monte
  • Son olarak sizin direktifleriniz doğrultusunda eşyalar odalara yerleştirilir.

Güvenilir ve Nitelikli Personel

Bir yerden başka bir yere taşınmanın zorlukları gözünüzü korkutuyor olabilir. Nitekim artık taşınmak sizin için bir yük olmaktan çıkıyor. En uygun evden eve taşımacılık firmasını seçerek bu yükünüzü hafifletebilirsiniz çünkü evden eve nakliyat süreci ciddi anlamda profesyonellik gerektirir. Tam da bu noktada Anadolu Express Nakliyat Firması olarak sizlere istediğiniz kalitede hizmet vermek için hazır bulunuyoruz.

Tüketicilerin taşınmaya dair bir diğer kaygısı da çalışacakları nakliye firmasının personeliyle alakalı oluyor. Eşyalar kolilere yerleştirilirken dağınık ortamda bazı detaylar gözden kaçabiliyor. Kişisel veya ziynet eşyalarının çalınabileceği şüphesi duyuyorlar. Profesyonellikten uzak firmalarla çalıştıklarında bu kaygıları gerçeğe dönüşebiliyor. Kimi zaman kaybolan eşyaları fark etmiyorlar. Bu tarz kriminal riskleri göz önünde bulundurarak güvenilir bir ekiple çalışıyoruz. İstihdam edeceğimiz personeli incelikle seçip işe alıyoruz. Emanet odaklı bir iş yaptığımız için sicili temiz kişileri kadromuza katıyoruz. Ekip üyesi adaylarını referansla yoluyla seçmeye gayret ediyoruz. Bu anlamda müşterilerimiz gönül rahatlığıyla eşyalarını taşınmak üzere bize teslim ediyor.

Taleplerinize göre aksiyon alıyoruz !

Personelimizin nitelikli olmasına da özen gösteriyoruz. Deneyimli ve işinin ehli kişileri bünyemize alıyoruz. Marka kimliğimizin bir temsilcisi olarak dışardaki ekibimizin performansını yükseltmeye gayret diyoruz. Düzenli yaptığımız toplantılarla ekibimizi ve çalışmalarımızı revize ediyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda aksiyon alıyoruz. Çağın gereksinimlerine uygun olarak ekipmanlarımızı zaman zaman yeniliyoruz. Geniş araç filomuz ve alanında uzman çalışma ekibimiz ile evden eve taşımacılık firmaları arasında, en doğru yerde olduğunuzun altını çizmek isteriz. Eşyalarınızın boyutlarına göre seçtiğimiz araçları göndererek kısa sürede taşınmanızı sağlıyoruz. Araçlarımız yeni, donanımlı parçalardan ve lüks markalardan oluşuyor. Trafikte herhangi bir sorun yaşamamanız için araç filomuza düzenli olarak bakım uyguluyoruz.

Firmamız, tüm taşınma sürecinde eşyalarınızın hasar görmemesi ve hızlı bir taşıma hizmeti sunmak adına son derece titiz bir çalışma yürütüyor. Böylece artık taşınmak sizin için bir zahmet olmaktan çıkıyor. Evden eve taşıma veya diğer tüm taşıma hizmetleri için bizimle iletişim kurmanız yeterli geliyor. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda da piyasanın en uygun rakamlarını sizlere sunuyoruz. Eğer siz de evden eve taşıma fiyatları konusunda cebinizi yakmayacak bir firma arayışındaysanız uygun bir adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Yaparak Size En Uygun Fiyatları Verelim…

İstanbul’da yaşayan kişi sayısı fazla olması sonucu sektörde çok sayıda şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veren firma kurulmuş bulunuyor. Bu sebepten İstanbul evden eve nakliyat firmaları konusunda tüketicilerin kafası çok karışıyor çünkü hizmeti doğru bir şekilde sağlayan firmaları bulmak oldukça güçleşiyor. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak olan bölgenin yol durumuna göre değişiyor. Bu yüzden standart istanbul ev taşıma fiyatları belirlenmiyor. Aynı konumda hizmet veren birçok İstanbul evden eve nakliye firması, verilen sözleri yerine getirmiyor. Bu durum tüketicileri mağdur ediyor. Biz de Anadolu Express Nakliyat olarak, tüm şehir içi evden eve nakliyat operasyonlarını profesyonel bir şekilde planlıyoruz. Hizmetle paralel ücretler belirliyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

Taşınma hizmeti alacak tüketicilerin internette en fazla bilgi arayışında oldukları konu fiyatlar. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları 2020 senesi itibariyle değişmiş bulunuyor. Firmanın kalitesine göre rakamlar değişiyor. Bu yüzden hizmeti almadan önce mutlaka pazardaki şirketleri iyi derecede analiz etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde çok sayıda sorun yaşayabiliyorsunuz. Anadolu Ekspress Nakliyat, olarak ise evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Zaman zaman kampanya niteliğinde ekstra indirimler yapıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat ücretleri bize ulaşın.

Siz de istanbul evden eve nakliyat firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Ayrıca her gün sizler için oluşturduğumuz uygun kampanyalardan haberdar olabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve en uygun teklifleri alın. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları firmamızda 490 TL’den başlıyor. Ücretler, taşınacak eşyanın ve evin özelliklerine ve oluşan diğer maliyetlere göre değişiyor. İstanbul ev taşıma ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

İstanbul Evden eve Nakliyat Fiyat Tablosu
Site Fiyat Genel Özellikler
Başlangıç 1 + 1
490 TL Paketlemeli ve Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları
2 + 1 eşya taşıma
990 TL Paketlemeli ve Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları
3 + 1 eşya taşıma 1490 TL Paketlemeli ve Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları
4 + 1 eşya taşıma 1990 TL Paketlemeli ve Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları

 


Fiyatlar taşınacak eşyaya ve evin durumuna göre değişkenlik gösteriyor. En iyi fiyatlar için lütfen bizi arayın. Ücretsiz ekspertiz ile size en doğru ve uygun rakamları verelim.

 

Gerekli Önlemleri Alıyoruz

İstanbul evden eve nakliye fiyatları potansiyel müşterilerimiz tarafından merak ediliyor. Çoğu nakliye firması, oldukça yüksek fiyatlar veriyor. Bizim için önemli olan sizleri memnun ederek, taşımacılık fiyatları için ideal rakamları sunmaktır. Verdiğimiz hizmetin kalitesine önem veriyor, sizin için gerekli tüm önlemleri alarak çalışmayı hedefliyoruz. Eşyalarınızı taşırken en az sizin kadar titiz davranıyoruz. Eşyalarınızın miktarına bağlı olarak araç filomuz arasından en uygun olanını seçerek adresinize profesyonel ekibimiz ile beraber yönlendiriyoruz. Bu hizmeti itinayla verirken nakliyat fiyatlarını da oldukça alt seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasındaki en iyi firma olarak hassas ve özenli hizmet verme konusunda ön plana çıkıyor, sizi memnun etmeden işlerimizi bitirmiyoruz. Tüm şehir içi veya şehir dışı taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. İstanbul evden eve taşıma firmaları arasında en nitelikli operasyonları yürütüyor, fiyatları düşük tutan tek firma olduğumuzu hatırlatıyoruz. İstanbul evden eve taşımacılık fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilir ya da doğrudan danışma hattımız ile iletişim kurabilirsiniz.

istanbul evden eve nakliyat

GÜVENİLİR VE UYGUN FİYATLI NAKLİYE HİZMETLERİ – ANADOLU EXPRESS

İstanbul’un Her Semtine Taşıma Hizmeti

Deneyimli firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmeti konusunda uzun yıllardır siz değerli tüketicilerimiz için çalışıyor. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor, son teknoloji ürünler ile taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor. İstanbul evden eve taşıma firmaları arasındaki en güvenilir ve en çok tercih edilen olmanın gururuyla sizlere her zaman yardımcı oluyor ve tüm taşınma süreçlerinizi itina ile tamamlamaya gayret ediyoruz. İstanbul ili içerisinde bir yerden başka bir yere taşınmak gibi bir planınız varsa ve alanında uzman bir şirket arayışındaysanız Anadolu Express nakliyat firması olarak sizlere her zaman hizmet vermeye hazır bulunuyoruz. Eşyalarınızın güvenliği konusunda da hiç endişe etmenize gerek kalmıyor. Çalışma ekibimiz en uygun paketleme koşullarını yerine getiriyor ve tüm malzemelerin birinci sınıf olmasına dikkat ediyor. Böylece eşyalarınızın taşınırken hasar görme riski en az seviyeye iniyor.

Nakliyat Süreci Hızlıca Tamamlıyoruz

İstanbul evden eve nakliye firmaları arasındaki en güvenilir isim olduğumuzu bilmenizi isteriz çünkü yıllardır aynı sektör içerisinde sayısız referans edindik. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı tamamlamaya özen gösterdik. Bu da evden eve nakliyat firmaları arasından sıyrılarak en üst aşamaya yükselmemize yardımcı oldu. Sektörde taşımacılık firmaları azımsanmayacak derecede fazla bulunuyor. Bu rekabet yüzünden fiyatları aşağı çekenler, kaliteyi düşürüyor. Aralarında en iyi faaliyet gösteren firmayı tercih etmeniz sizin için de son derece sağlıklı bir seçim niteliği taşıyor. İşte tüm bu nedenleri göz önüne alarak İstanbul’da nakliyat hizmeti almak üzere hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz ilin en iyi taşıma firmalarını araştırarak bizi bulduysanız artık herhangi bir araştırma yapmanıza gerek kalmadı demektir. Çünkü firmamız sizlere en uygun İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ve nakliyat fiyatlarını sunarak hizmet veriyor. Böylece uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenilir bir hizmet almış olursunuz. İstanbul evden eve taşıma; zorlu ve yorucu bir süreç gibi durabilir. Çünkü şehrin kalabalığı ile boğuşurken, taşınma sürecinin de stresi size biraz yorucu gelebilir. Ancak Anadolu Express Nakliyat firması olarak süreci doğru bir operasyon ile hızlıca tamamlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat İhtiyaca Göre Geniş Araç Seçenekleri

En İyi ve Kolay Şekilde Taşınmanız İçin Yenilikleri Takip Ediyoruz

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır sektörde bulunmamız ile birlikte kadromuzu bu konuda geliştirmiş bulunuyoruz. Her sektörde olduğu gibi nakliye alanında da teknolojik yenilikleri takip ederek, her türlü üst düzey donanıma sahip olmamız bizi diğer firmalardan ayırıyor. Sağladığımız nakliyat hizmetlerinde A’dan Z’ye tüm işlemleri doğru bir şekilde, olması gerektiği gibi yapıyoruz. Operasyon öncesinde sizi iyi dinleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyatı sunuyoruz. Sizlerle yaptığımız “nakliyat sözleşmesi” ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizler her nerde olursanız olun, gönlünüz rahat bir şekilde taşımanın yapılmasını bekleyebilirsiniz. Sağladığımız tüm şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor, hizmet bedelini en uygun şekilde sunmaktayız. Anadolu Ekspress Nakliyat olarak, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedef ediniyoruz.

Nakliyede Sağladığımız Güvenle Büyüyoruz

Tüketici olarak İstanbul taşıma firmaları konusunda daha önce kötü deneyimler yaşamış olabilirsiniz. Sektörde irili ufaklı çok sayıda İstanbul evden eve nakliyat  firması bulunsa da aralarındaki en iyi firmayı tercih etmeniz son derece önem arz ediyor. Her firma İstanbul evden eve taşıma fiyatları konusunda farklı tutarlar sunsa da sizin önceliğiniz hizmet kalitesi olmalıdır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet için Anadolu Express Nakliye’yi tercih edebilirsiniz. İstanbul Nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız sizlere en etkin ve yetkin hizmeti, en düşük İstanbul Taşıma fiyatları ve İstanbul nakliye fiyatlarıyla sunmak için hazır bulunuyor.

Müşterilerimizden alacağımız ücretten ziyade onları memnun ederek ayrılmayı önemsiyoruz. Biliyoruz ki üstün hizmet kalitesi bize olumlu referans olarak geri döner. Nakliyatımızdan memnun kalan tüketiciler, taşınma hizmet almak isteyen tanıdıklarını da bize yönlendiriyor. Onlara sağladığımız güven sayesinde markamızı büyütüyoruz. Sizin de bugünlerde taşınmanız gerekiyorsa ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız 0850 888 27 28 numarasından bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Taşımacılık fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almanız için çağrı merkezi personelimiz size yardımcı olur. İstek veya şikayetlerinizi de bize bildirebilirsiniz.


İstanbul ev taşıma

İstanbul ev taşıma açısından en zahmetli kent olarak gösterilebilir. Kalabalık ve nüfus yoğunluğu fazla bir şehir olması işleri yavaşlatır. Haliyle ev taşımak da külfetli bir işe dönüşür. Günler hatta haftalar öncesinden hazırlık yapmayı gerektirir. Diğer türlü işler arapsaçına döner. Bu büyük kentin koşuşturmacasında yoğun çalışan vatandaşların planlama yapıp yeni evlerine yerleşmesi uzun sürer. Zahmetler bununla sınırlı değildir. Trafiğin yoğun olduğu bu kentte farklı bir yakaya geçilecekse köprü trafiği taşınmayı geciktirir. Götürülecek eşyalar hassas ise nakliyat firmaları daha dikkatli olmak zorundadır. Her ne kadar bu konuda şirket çalışanlarını uyarsanız da zaman zaman aksilikler oluşur. Müşteriler için taşınmanın yapılacağı mevsim de önemlidir. Kötü hava koşullarında ve kış mevsiminde tüketiciler yeni bir eve geçmeye sıcak bakmaz.


Firmanın niteliği önem taşıyor

istanbul ev taşıma firmaları

Evden eve taşınma için tüketiciler ilk önce doğru şirketlere ulaşmayı ister. Yeni kurulmuş ve sektöre tam olarak hakim olmayan firmalar hayal kırıklığı yaşatır. En doğrusu referans yoluyla uygun nakliye şirketini seçmektir. Komşularınızın veya yakınlarınızın deneyimlerini göz önünde bulundurarak karar vermenizi öneririz. Ayrıca internette bulunan tavsiye niteliğindeki yorumları okuyarak da fikir edinebilirsiniz. Nakliyat işlemi için tüketiciler zamanı da iyi yönetmek ister. Uzun süren bir ev taşıma süreci, rutin işleri çok fazla aksatır. Burada görev en çok nakliyat şirketlerine düşüyor. Aracı ulaştırma, paketleme, kolileme operasyonlarını hızlı ve pratik bir şekilde yürütmeleri gerekir. Görüldüğü üzere çalışacağınız firmanın niteliği ev taşımada büyük önem arz ediyor. Dolayısıyla Anadolu Express Nakliyat gibi deneyimli ve başarılı firmalara yönelmeniz gerekiyor.


İstanbul ev taşıma süreci nasıl işliyor?

Tüketiciler internette arama yaparken, “İstanbul ev taşıma süreci nasıl işliyor?”şeklinde sorular sorar. Biz kurumsal bir firma olarak nakliyat işini büyük bir sorumluluk olarak görüyoruz. Anlaştığımız takdirde söz verdiğimiz saatte taşınma sabahı evinize geliyoruz. Hızlı ve özenli çalışan personelimiz, öncelikle büyük eşyalarınızı yerinden söküyor. Sonrasında onları dikkatlice araçlarımıza taşıyorlar. Ürünleri duvarlara çarpmamak için azami çaba sarf ediyorlar. Küçük ve hassas eşyalarınızı, kırılmalarını önleyecek şekilde paketlere sarıyoruz. Daha sonra kolileme aşamasına geçiyoruz. Emanetlerinize gözümüz gibi bakarak onları kamyonet ve tırlara özenle yerleştiriyoruz. İstanbul ev taşıma operasyonunu hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Taşınan eşyaları uygun bir şekilde yeni evinizdeki bölümlere demonte ediyoruz. Tüm bu saydıklarımızla, “Ev taşıma nasıl yapılır?”sorusu yanıtlanmış oluyor.


Ev taşıma firmaları kurumsal mı?

Sektörde rekabet fazla olduğu için irili ufaklı çok sayıda nakliye firması vardır. Hele ki İstanbul’da sayıları yüzleri binleri bulur adeta. Büyük şehirde olmanın getirisiyle sektörde pasta payı da yüksektir ancak verilen hizmet kalitesinin oranı düşüktür. Vatandaşların büyük bir kısmı lojistik ve taşıma firmalarından memnun kalmaz. Parayı alana kadar binlerce takla atan şirketler, ödemeyi aldıktan sonra müşterilerin talep ve şikayetlerine pek kulak asmazlar. Verdikleri sözleri de tutmayarak tüketicileri maddi kayba uğratırlar. Dolayısıyla ev taşıma firmaları kurumsal mı? diye merak ediyor vatandaşlar. Piyasada kurumsal şirketlerin fazla olduğunu söylemek güçtür. Günü kurtarma zihniyetiyle işleri yürütürler. Bu anlamda Anadolu Express Nakliyat gibi profesyonel hizmet veren firmalara ulaşmak gerekir. Firma olarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışımız bizi kurumsallığı taşıdı.

 

Sigortalı ev taşıma yapılıyor mu?

Evden eve nakliyat yapmak isteyen tüketiciler eşyalarını her anlamda garantiye almak isterler. Ne de olsa bu operasyonlarda maddi kayıplara sık sık rastlanır. Kimi zaman müşterilerin çok sayıda eşyası zarar görür. Bu doğrultuda sigortalı ev taşıma yapılıyor mu? diye merak ederler. Verilen hizmetin niteliği firmaya göre değiştiği için her nakliyat şirketinin sigorta uyguladığını göremezsiniz. Esasında burada sigortadan ziyade sözleşme bahis konusudur. Eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi riskine karşı sözleşme imzalamalısınız. Bu belgeler hem sizin hem de nakliye firmalarının hakkını korur. Öte yandan sözleşmelerin maddelerini dikkatlice okumalısınız. Küçük şirketler bazen sizi zarara sokacak şartlar ekleyebilir ve detayları gözünüzden kaçabilir. Müşterilerimizin güvenini sağlamak için biz de sözleşme imzalıyoruz. Böylelikle eşyalarıyla ilgili kaygıları olanlar, gönül rahatlığı içinde evlerini taşıtıyorlar.

 

Dikkat edilecek hususlar !

Kaotik ve yoğun temposuyla dikkat çeken İstanbul’da ev taşıma teferruatlı bir iştir. Bazı detay işleri gözden kaçırırsanız sonradan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla size vereceğimiz bazı tavsiyeleri ve hatırlamanız gereken işleri not edebilirsiniz. Mesele ev taşıma sırasında nakliye firmanıza büyük ve hantal eşyalardan işe başlamalarını söyleyiniz. Eğer getirilen kamyona veya tıra sığmazlarsa sizden yeni bir araç için ayrı ücret isteyebilirler. Hatta en baştan eşyalarınızın hacmine uygun araçlar seçmelisiniz. Size önerebileceğimiz bir tavsiye de kişisel eşyalarınıza ilişkin olacak. Cüzdan, para, anahtar gibi önemli malzemelerinizi elinize alacağınız küçük bir çantaya koyun. Dalgınlıktan eşyaların arasına koyarsanız kaybolabilirler veya onları bulmanız güç olur. Ayrıca taşınma bittiğinde ev yerleştirme işine büyük eşyalardan başlayın, en son küçük kolileri açarak tamamlayın. Böylelikle eviniz daha az dağılır.

 

İstanbul ev taşıma fiyatları

Vatandaşların ev taşıma için nakliyat firmalarını seçmelerinden en önemli kriterlerinden biri maliyettir. Hizmet kalitesi ne kadar iyi olursa olsun yüksek fiyatlar sunan firmalarla çalışmaya sıcak bakmazlar. İstanbul gibi pahalı bir şehrin masrafı da çoktur sonuçta. Şöyle ki nakliyat firmasına gitmeden önce emlakçıya komisyon, kiralanacak daire için de depozit ödemişlerdir. Bunların üstüne taşınmaya da yüksek ücret ödeme durumları kalmamış olabilir. İstanbul ev taşıma fiyatları için uygun rakamlar sunan şirketlere yönelirler. Hem nitelikli hizmet sunan hem de düşük ücret isteyen firma bulmak zordur. Biz ise tüketicileri memnun etme gayesiyle fiyat politikamızı uygun tutuyoruz. Vatandaşlarımızın işlerinin görülmesi için ceplerini yakmayacak ücretler talep ediyoruz. Ev taşıma fiyatları ne kadar? diye araştırma yapıp, kara kara düşünen tüketicilerimizi Anadolu Express Nakliyat şubelerine davet ediyoruz.

İstanbul ev taşıma fiyatları

 

Tanışma fiyatları da sunuyoruz

Taşınma için fiyat belirlerken öncelikle aktarılacak eşyaların sayısına, ağırlığına bakıyoruz. Yüklü miktarda eşyanız varsa taşıma ücretleri artıyor. Evden eve nakliyat yapılacak olan semtlerin birbirine uzaklığı da fiyatları belirliyor. Mesafe arttıkça fiyatlar da yükseliyor. Taşınma işleminin gerçekleştirileceği mevsim de bu maliyeti etkiliyor. Kış aylarında daha az nakliyat olduğu için fiyatlarımız bu dönemlerde daha düşük oluyor. Tüketicilerimizin ayağının alışması için yeni müşterilerimize birtakım indirimler sunuyoruz. Zaman zaman başlattığımız kampanyalarla fiyatları biraz daha aşağı çekiyoruz.

 

Profesyonel ekip profesyonel hizmet

Anadolu Express Nakliyat kalitesi tüm nakliyat operasyonunda dikkat çekiyor. Müşterilerimize verdiğimiz değerden ötürü işlerimizi özenle yürütürken profesyonel bir ekiple ilerliyoruz. Çalışacağımız personeli titizlikle seçip istihdam ediyoruz. Genelde referans yoluyla onlara ulaşıyoruz. Ekibimiz kadar araç filomuz da yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor. Her boyutta kamyon ve tırlarımıza çok sayıda eşyanızı sığdırıyoruz. Trafikte herhangi bir aksilik veya arıza yaşamamanız için filomuzu yeni ve kaliteli modellerden oluşturuyoruz. Senelerin tecrübesiyle hizmet sunarken tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak operasyon yürütüyoruz. Bizimle çalışmaktan memnun kalan tüketicilerimiz dostlarına bizi tavsiye ediyor. Üstün hizmet anlayışımızdan sizin de memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. İstanbul’da ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabiliyorsunuz. Formumuzu doldurduğunuz takdirde size geri dönüş yapıyoruz.