Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Anadolu Express
BİREYSEL TAŞIMA İÇİN FİYAT AL
KURUMSAL TAŞIMA İÇİN FİYAT AL
ANADOLU EXPRESS İLE

Şehirler Arası Taşınmak Çok Daha KOLAY!

İhtiyaca Uygun Araç Seçenekleri

BİREYSEL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz

KURUMSAL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz
1

Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.

2

Demonte Kolileme

Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.

3

Hedefe Taşıma

Kolilerinizi ve eşya parçalarını araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında ise eşyalarınızın hedef lokasyona taşınma süreci için deneyimli şoförlerimizle yola çıkıyoruz.

4

Asansör Hizmeti

Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.

5

Monte Etme

Araçlarımız yeni evinize ulaştıktan sonra eşyalarınızı mekana taşıyor ve uygun bir şekilde yerlerine monte ediyoruz.

6

Eşyaları Yerleştirme

Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

Profesyonel Ekip, Güvenilir ve Sigortalı Hizmet

Sabit fiyat garantisi, nakit/kredi kartı imkanı ile taşıyalım.

Profesyonel Nakliye

Nakliyat teknolojisinin son ürünü nakliye araçlarımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister Kurumsal ister Bireysel müşteri ayırımı olmaksızın uzman ekibimizle aynı kaliteli hizmeti sunalım.

Sigortalı Taşıma

Demonteden monteye, paketlemeden taşımaya kadar her aşamayı biz üstleniyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle ev taşımanın maddi manevi stresini ortadan kaldırıyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyata, güvenilir ekip arkadaşlarımızla kısa zamanda kim taşınmak istemezki? Bizimle iletişime geçin teklifimizi inceleyin sonra kararı siz verin.

Mutlu Müşteriler

Referanslarımız bizim güven kaynağımızdır. Uzman ekip, sorunsuz paketleme, ücretsiz keşif ve fiyatlarımız için bize ulaşın.

Mutlu Müşteri

Kaliteli Hizmet

Gururumuz, arkamızda bıraktığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız gün geçtikçe çoğalmakta ve siz değerli müşterilerimizin sayesinde güçlenmekteyiz. Gösterilen ilgiye ve güvene Teşekkürler.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat için bize ulaşabilirsiniz. Türkiyenin neresinde olursanız olun bizi arayıp ücretsiz etspertiz alabilirsiniz.
Taşınma süreci birçok kişinin korkulu rüyasıdır. Korkuların arasında eşyaların zarar görmesi, dolandırılmak ve birçok sebep yatıyor. Ülkemizde nakliyat sektöründe işleyiş ve kanuni zorunlulukları yerine getiren az firma olmasından dolayı her geçen gün mağdur sayısı artmaktadır.

Kaliteli, Güvenilir ve Sözleşmeli Taşımacılık

Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda güvenlik, sigorta, sözleşme ve sizi koruyacak birçok ayrıcalıkla profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Özellikle İstanbul ve tüm Türkiye’de şehirlerarası nakliyat konusunda yüzbinlerce müşteriye nakliye hizmeti sağlayarak bölgenin en çok tercih edilen Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları arasına girmeyi başardık. Teknolojik Alt Yapılı araçlarımız ile Hızlı ve Profesyonel Hizmet veriyoruz. En çok önem verdiğimiz konulardan bir tanesi eşyalarınızın herhangi bir zarar almadan, profesyonel olarak taşımamızdır. Her sektörde olduğu gibi teknoloji hız kesmeden ilerliyor ve nakliyat sektöründe de taşıma işlemlerini kolaylaştıracak birçok yeniliği firmamıza katarak, daha güvenilir, kaliteli ve hızı hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Asansörlü taşımacılık ve ürünlerin daha kaliteli bir şekilde ambalajlanması için ileri teknoloji cihazlarımızla hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla şehirler arası nakliyat konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Nakliyat hizmeti almadan önce ekibimiz ücretsiz olarak ekspertiz işlemi gerçekleştirmektedir. Ekspertizin en önemli nedenleri, en doğru fiyatı almanız ve taşıma öncesinde doğru planlama yapılarak işleyişi daha sistematik şekilde yapılmasıdır. Firmamızın bünyesinde bulundurulan tüm araçlarımız şehirler arası nakliyat için uygun şekilde dizayn edilmiş ve tarafımıza özel olarak hazırlanmıştır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat konusunda en çok merak edilen konulardan biri olan şehirlerarası nakliyat sürecinde fiyatların hesaplanmasıdır. Fiyatlar genel olarak taşınacak malzemeler, gidilecek toplam KM, eşyaların sigorta bedeli ve birçok kriter ele alınarak hesaplanmaktadır. Bu yüzden sabit bir şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatı bulunmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çok Uygun Fiyatlı Hizmetlerden Uzak Durun!

Ülkemizde yüzlerce şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veren firma bulunuyor. Tüketicilerin en çok göz önünde bulundurduğu konuysa her sektörde olduğu gibi fiyatlandırmadır. Fakat her ürün veya hizmetin doğru bir şekilde hesaplanması ve kaliteli bir şekilde verilmesi için alt limitler vardır. Bazı firmalar yasal zorunlulukları yerine getirmeden ve eşyalarınızı riske ederek taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak için öncelik olarak bizimle telefon numaralarımız veya eposta adreslerimiz üzerinden iletişime geçebilir ve ücretsiz ekspertiz konusunda istekte bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra, taşıma ile ilgili detaylı bilgileri uzmanlarımızla paylaşabilir ve ön değerlendirme aşamasında tahmini fiyat alabilirsiniz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası