Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

İstanbul Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Anadolu Express istediğiniz alanda birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktadır.

Güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışan Anadolu Express profesyonel, alanında uzmanlaşmış ve donanımlı personeller ile çalışmaktadır. Nakliyat şirketimiz tarafından ilk adımda eşyaların hangi yöntemler aracılığı ile taşınacağına dair planlama yapılmaktadır. Bu planlama için uzman ekspertiz kadrosu taşınma işleminin gerçekleşeceği alana gönderilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz tarafından tüm eşyalar tek tek sınıflara ayrılmaktadır. Eşyaların kaplamış olduğu alan ve boyut çözüme kavuşturulmaktadır. Eşyaların miktarına göre ambalajın boyutunun ve miktarının ne olacağına karar verilmektedir.

Eşyaların miktarına göre tercih edilecek personellerin sayısı da çözüme kavuşturulmaktadır.

Profesyonel kalitede hizmet sunan Anadolu Express ruhsat dahilinde çalışmaktadır. En çok tercih edilenlerden biri olan nakliyat servisimiz daima %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Üst düzey hizmet anlayışı sayesinde bugünlere kadar gelmeyi başarmıştır. En Ekonomik fiyat aralığını sizlerle paylaşmakta ve her zaman avantaj elde etmenizi de desteklemektedir. Nakliyat sektöründe ki başarıları ile tanınan Anadolu Express yenilikçi ve köklü hizmet anlayışı ile sahip olduğu vizyonuna artı değer kazandırmaktadır.

Asansörlü nakliyat servisimiz aynı zaman da depolama ve ambalajlama hizmetlerinden de yararlanmanıza imkan tanımaktadır. Uygunluk belgesine ev sahipliği yapan Anadolu Exppress hizmetleri müşterilerinden gelen çağrı taleplerine en kısa zaman zarfı içerisinde dönüş yapmaktadır. Nakliyat şirketimiz tarafından tüm eşyalar istediğiniz adrese istediğiniz zaman zarfı içerisinde teslim edilmektedir. Profesyonel kalite de hizmet sunan asansörlü nakliyat şirketleri konut, ofis, ev, fabrika, banka, hastane alanında birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktadır. Eğer sizler de ofisinizi ya da evinizi taşımak isteyenlerdenseniz asansörlü nakliyat şirketlerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Asansörlü nakliyat firmalarının sunmuş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız kısa zaman da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansör hizmetimiz şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetinde isteğe ve taşınacak yerin ihtiyacına göre verilmektedir.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.