Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

 

şehirlerarası nakliyat-anadoluexpress

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat planlaması doğru ve düzenli yapılmazsa, oldukça sancılı bir süreç haline gelmesi kaçınılmazdır. Şehirler arası taşıma sürecinde ev sahipleri genellikle vücut yorgunluğuna ek olarak ruhsal ve zihinsel anlamda da yorgunluk tecrübe etmektedir. Sorunlarla boğuşmak zorunda kalmamak için şehirler arası nakliyat firmaları arasından doğru olanı seçmelisiniz. Böylece, taşınma planınızı yaparken profesyonel bir destek alarak oluşabilecek sorunları minimum indirgeyebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat firmaları arasından tercih yaparken aşağıdaki uyarıları göz önünde bulundurabilirsiniz:

Anadolu Express Nakliyat 1979 Kuruluş
Şehirler Arası Nakliyat Şehirler Arası Nakliye
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Ev Taşıma
Fiyat Politikası Sabit Fiyat Garantisi
Şehirler Arası Ev Taşıma Türkiye’nin Her Yerinde
Ödeme Seçenekleri Taşıma Sonrası Ödeme
 • İstanbul Evden eve nakliyat firmaları hakkında araştırma yaparken mutlaka müşteri yorumlarına göz atmalısınız. Memnuniyet kadar şikayetleri de içerecek bu yorumlar, seçeceğiniz firma hakkında size gerçekçi dönütler sunacaktır.
 • Çalışmaya karar verdiğiniz firma ile mutlaka iş öncesinde yüz yüze görüşme yapmalısınız. Yalnızca telefon veya mail üzerinden şehirler arası nakliyat fiyatları hakkında kesin konuşan firmaları değerlendirmeye almamalısınız. Çünkü firma taşınacak eşyaları, demontajı ve montajı yapılacak mobilyaları görmeden iş gücü ve araç ayarlaması yapamaz. Taşınacak eşyaları görmek isteyen bir nakliyat firması işini ciddiye almaktadır.
 • Şehir içi nakliyat durumlarında maliyeti düşürmek için taşındığınız eve; şehirler arası nakliye halinde ise taşınacağınız eve yakın bir nakliye firması ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
 • Seçtiğiniz firma ile taşınma sözleşmesi imzalamanız kendinizi güvence altına almanız açısından çok önemlidir. Genel sözleşmede yer almayan özel durumlarınız varsa bunları da maddeler halinde sözleşmeye ekletebilirsiniz. Sözleşmede nakliye aracının plakasının ve eşya teslim tarihinin yer aldığına emin olduktan sonra şirket yetkilisinin imzaladığına emin olmalısınız.
 • Şehirler arası nakliyat firmasına beklentilerinizi, isteklerinizi ve taleplerinizi net bir şekilde ifade etmelisiniz. Taşıma sırasında beklenmedik mali sürprizlerle karşılaşmamak için tüm detayları iş başlamadan konuşmak sağlıklı bir tutumdur.
 • Tercih edeceğiniz şehirlerarası nakliyat firmasının bünyesinde elektrikçi ve marangoz gibi personel çalıştırıp çalıştırmadığını öğrenmenizi öneririz. Bu personelden hizmet almayı planlıyorsanız, bu detayları da sözleşmenize dahil etmelisiniz.
 • Nakliye firmasının tüm iletişim bilgilerinin doğru olduğuna emin olmalısınız. Çünkü tüm ev veya ofis eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmaya güven duyabilmelisiniz.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler arası nakliyat günümüzde birçok insanın ihtiyaç duymuş olduğu bir hizmettir. Şehirler arası nakliyat İstanbul şehir içi nakliyeden çok farklı bir işlemdir. Çünkü şehir içi nakliye kısa mesafe de eşyalar birkaç seferde de taşınabileceği gibi şehirler arasında böyle bir şey mümkün değildir. Bu nedenle çok daha büyük araçlara ihtiyaç duyulur ve eşyayı taşıyan personelinde profesyonel olması bu konuda eğitim almış olması gerekir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda firmamız uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için uzun yıllardır bu sektörde kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız İle iletişim kurarak ihtiyacınız olan nakliye türünü bize bildirin ve randevu talebi oluşturun.

Şehirler Arası Nakliye

İlden ile taşınma ihtiyacımız olduğunda nakliyat firmamız ile iletişim kurarak hızlı kaliteli ve profesyonel şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve eşya taşıma işini alanında uzman deneyimli ve profesyonel nakliye ekibimiz ile sağlamaktayız. Öyle ki sunmuş olduğumuz şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti gerektiğinde binanın durumuna göre asansörlü taşıma sistemi ile yapılır. Nakliyat firmamızın hizmet kapsamında eşya toplama ve paketleme hizmeti de mevcuttur.

Şehirler Arası Nakliyat Paketleme : Sizin isteğinize bağlı olarak nakliye ekiplerimiz taşınmasını talep etmiş olduğunuz eşyalarınızı sizin yerinize toplar ve paketleme işleminden geçirir. Böylelikle sizin omuzlarınızdaki taşınma yükü çok daha hafiflemiş olur.  Ayrıca nakliyat firmamızdan şehirlerarası evden eve nakliye hizmetinde eşya sigortası talep etmeniz de mümkündür.

Şehirler arası evden eve nakliyat firmamız düşük bir ücret karşılığında şehirler arası taşınması planlanan tüm eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alır. Böylece firmamızın sunmuş olduğu sigortalı nakliyat ve diğer tüm hizmetler için internet sitemizde yer alan telefon numaralarımız ile bizimle irtibata geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Süreci: 

Şehirlerarası evden eve nakliyat çok aşamalı süreçleri özenle takip etmeyi gerektiren bir hizmettir.

 1. Öncelikle ev veya ofis eşyalarının kaza durumlarında geçerli olacak sigortası yapılacaktır.
 2. Belirlediğiniz gün ve saatte, nakliye ekibi taşınacak eşyaların olduğu lokasyona gelecektir.
 3. Eşyaların hasar görmesi ihtimalini en aza indirgemek amacıyla, hava naylonlu patpatlar, koliler ve battaniyeler kullanılarak eşyalarınız paketlenecektir. Hangi eşyanın hangi odaya ait olduğunun hatırlanması için koliler ve paketler üzerine notlar yazılmalıdır.
 4. Avize, dolap, yemek masası gibi demontajı yapılması gereken eşyalar sökülecektir.
 5. Eşya toplama süreci tamamlandıktan sonra tüm eşyalar özenle nakliye aracına taşınacaktır.
 6. Yine tarafınızca belirlenecek gün ve saatte eşyaların yeni lokasyona getirilecektir.
 7. Eşyalarınız büyük bir titizlikle yeni evinize veya ofisinize çıkarılacaktır.
 8. Demontaj edilen eşyaların tümünün montajı gerçekleştirilecektir. Bu eşyalar, belirlediğiniz yaşam alanlarına yerleştirilecektir.
 9. Anlaşma dahilinde olması durumunda, yönlendirmeleriniz doğrultusunda paketler açılarak tüm eşyaların yerlerine konması işlemi de yapılabilir.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

Şehirler arası Nakliyat Anadolu Express

Anadolu Express şehirlerarası nakliye firması; İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları arasında lider konumdadır. %100 garantili hizmetle Bodrum şehirlerarası nakliyat, İzmir şehirlerarası nakliyat, Muğla, Ankara, Fethiye, Antalya, Çanakkale, dahil olmak üzere tüm Türkiye’ye şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca şehirlerarası ev taşıma; profesyonel villa, büro, ofis taşıma gibi birçok işyeri için hizmet vermekteyiz.

Firmamız; İstanbul şehirlerarası nakliyat, ilden ile taşımacılık firmaları arasında %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Şehirlerarası nakliyat firması olarak uygun fiyat politikasına da sahibiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat, İstanbul şehirlerarası nakliye fiyatları için hemen bize ulaşın.

Şehirlerarası ev, ofis nakliye fiyatları için İstanbul merkezli bir ilden ile taşımacılık firmaları arıyorsanız; en iyi hizmet garantisiyle Anadolu Express Nakliyat’ı bulacaksınız.

İlden ile taşıma firmaları içinde uygun fiyatlarla kurumsal şehirden şehire nakliyat hizmeti için hemen arayın.

Anadolu Express, ilden ile taşıma fiyatları, en iyi fiyat garantisiyle profesyonel şehirlerarası nakliyat şirketi.

Şehirler Arası Nakliyat Ev Taşıma

Şehirler arası nakliye alanında hizmet sunan firmamız şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunduğu gibi ofis ve büro eşyalarınız için de nakliye hizmeti veriyor. Nakliyat firmamızın şehirlerarası eşya taşımış olduğu araçlar eşyalara hiçbir şekilde zarar vermez. Hasar almasını önleyecek türde araçlar olup deneyimli şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Nakliyat firmamızdan hem ev eşyalarınız hem de ofis eşyalarınız için şehirler arası nakliye hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız olarak şehirler arası eşya taşıma konusunda gerekli olan yetki belgesine sahibiz ve bu alanda profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları; firmadan firmaya, bölgeden bölgeye, taşınacak eşyanın miktarına, demontaj ve montaj işlerinin yoğunluğuna, talep edilen ek hizmete göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle net bir rakam söylemek uygun olmaz.

 1. Nakliyat aracının kat edeceği kilometre,
 2. Nakliyat için kullanılacak aracın türü (kamyonet, kamyon, tır),
 3. Bina içi asansör durumu, araç asansörünün kurulup kurulmayacağı,
 4. Taşıma yapılacak mesafe gibi faktörlerde şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları üzerinde etkilidir.

Şehirler Arası Nakliye fiyatının bütçenize uygun olması da önemlidir. Ancak, maliyet düşük olsun diye alanında uzman olmayan, yeterli kurulum ve demontaj ekipmanına sahip olmayan, güvenilirliği sorgulanabilir ve maliyeti düşürmek için kaliteden ödün veren firmalarla da çalışmamalısınız. Öyle ki mobilya maliyeti, zaman maliyeti ve taşınma sonrası stres gibi beklenmedik ek maliyetlerle karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Anadolu Express Şehirlerarası, 1979 yılından beri İstanbul merkezli olarak çalışmalarını sürdürür. Kurulduğu günden beri Avrupa standartlarındaki kalitesinden taviz vermeden sağlam adımlarla Türkiye’de evden eve nakliyat sektöründe çığır açan girişimlerde bulunmaya, çağa uygun lojistik altyapısı ve uygun fiyatları ile sektörün liderlerinden biri olmaya devam eder.

Şehirler arası Nakliyat,  Anadolu Express Avantajları ile İstanbul Şehirler arası Nakliyat, Bodrum Şehirlerarası Nakliyat, İzmir Şehirlerarası Nakliyat, İlden İle Taşıma Firmaları, Şehirler Arası Nakliyat Lideri Anadolu Express Nakliyat ile Evini Taşımak Artık Çok Kolay!

1979’dan günümüze değer verdiklerinizi taşıyoruz.
Evden Eve Nakliyat - Şehirlerarası Nakliyat

Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.
Evden Eve Nakliyat - Şehirlerarası Nakliyat

Asansör Hizmeti

Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.
Evden Eve Nakliyat - Şehirlerarası Nakliyat

Demonte Kolileme

Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.
Evden Eve Nakliyat - Şehirlerarası Nakliyat

Monte Etme

Araçlarımız yeni evinize ulaştıktan sonra eşyalarınızı mekana taşıyor ve uygun bir şekilde yerlerine monte ediyoruz.
Evden Eve Nakliyat - Şehirlerarası Nakliyat

Hedefe Taşıma

Kolilerinizi ve eşya parçalarını araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında ise eşyalarınızın hedef lokasyona taşınma süreci için deneyimli şoförlerimizle yola çıkıyoruz.
Evden Eve Nakliyat - Şehirlerarası Nakliyat

Eşyaları Yerleştirme

Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat için Profesyonel Ekip, Güvenilir ve Sigortalı Hizmet, Uygun Fiyat

şehirler arası nakliye, şehirler arası taşıma, şehirlerarası ev taşıma, şehirlerarası evden eve nakliyat, ilden ile taşımacılık, antalya şehirlerarası nakliyat, izmir şehirlerarası nakliyat, şehirler arası nakliyat istanbul, şehirler arası nakliyat fiyat, ilden ile nakliyat, şehirlerarası nakliyat, şehirler arası nakliyat, ankara şehirlerarası nakliyat, muğla şehirlerarası nakliyat, şehirler arası ev taşıma, şehirlerarası ev taşıma fiyatları, şehirler arası evden eve nakliye, istanbul şehirler arası nakliyat, istanbul şehirlerarası nakliye, bodrum şehirlerarası nakliyat, ilden ile taşıma

Hemen Ara!