Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532
ANADOLU EXPRESS İLE

Parça Eşya Taşımak Çok Daha KOLAY!

İhtiyaca Uygun Araç Seçenekleri

Parça Eşyanı Taşıyalım

Parça eşya taşıma süreci için öncelikle taşınacak eşyanın ne olduğu tespit edilir. Yatak, gardırop, komodin, beyaz eşya, televizyon, baza, dolap, halı, koltuk, masa, tv ünitesi, gibi aklınıza gelecek her türlü ev ve ofis eşyası için taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Taşınacağı araç belirlenir, ürünlerin boyutuna ve ağırlığına göre paketleme ve kolileme yapılır. Eğer taşınacak eşya büyük boyutlarda ise dikkatli bir şekilde demonte edilir, zarar görmeyecek şekilde sarılır. Araca yine aynı hassasiyetle taşınır. Anadolu Express Nakliyat İstanbul parça eşya taşıma hizmeti almak isteyen müşterileri için detaylı bir planlama yapar.

Hemen FİYAT AL

PARÇA EŞYA TAŞIMA İÇİN FİYAT AL
1

Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.

2

Demonte Kolileme

Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.

3

Hedefe Taşıma

Kolilerinizi ve eşya parçalarını araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında ise eşyalarınızın hedef lokasyona taşınma süreci için deneyimli şoförlerimizle yola çıkıyoruz.

4

Asansör Hizmeti

Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.

5

Monte Etme

Araçlarımız yeni evinize ulaştıktan sonra eşyalarınızı mekana taşıyor ve uygun bir şekilde yerlerine monte ediyoruz.

6

Eşyaları Yerleştirme

Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

Profesyonel Ekip, Güvenilir ve Sigortalı Hizmet

Sabit fiyat garantisi, nakit/kredi kartı imkanı ile taşıyalım.

Profesyonel Nakliye

Nakliyat teknolojisinin son ürünü nakliye araçlarımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister Kurumsal ister Bireysel müşteri ayırımı olmaksızın uzman ekibimizle aynı kaliteli hizmeti sunalım.

Sigortalı Taşıma

Demonteden monteye, paketlemeden taşımaya kadar her aşamayı biz üstleniyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle ev taşımanın maddi manevi stresini ortadan kaldırıyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyata, güvenilir ekip arkadaşlarımızla kısa zamanda kim taşınmak istemezki? Bizimle iletişime geçin teklifimizi inceleyin sonra kararı siz verin.

Mutlu Müşteriler

Referanslarımız bizim güven kaynağımızdır. Uzman ekip, sorunsuz paketleme, ücretsiz keşif ve fiyatlarımız için bize ulaşın.

Mutlu Müşteri

Kaliteli Hizmet

Gururumuz, arkamızda bıraktığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız gün geçtikçe çoğalmakta ve siz değerli müşterilerimizin sayesinde güçlenmekteyiz. Gösterilen ilgiye ve güvene Teşekkürler.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Ev veya ofis taşımak detaylı bir iştir. Fiziksel boyutunun yanı sıra maddi boyutuyla da tüketicileri yorar. Sınırlı veya parça eşyayla taşınmak, işleri biraz kolaylaştır ancak onun da bir takım zahmetleri vardır. İstanbul parça eşya taşıma açısından diğer illere göre daha fazla yoğunluğunun yaşandığı bir kenttir. Bu kalabalık şehrin bir takım handikapları sebebiyle tüketiciler nakliyat firması seçiminde titiz davranmalıdır. Anadolu Express Nakliyat ise yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla bu hizmeti profesyonelce yürütür.

Parça Eşya Taşıma Nasıl yapılır? diye merak eden tüketicilerinin her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak nakliyat gerçekleştirir.

Dikkatlice Demonte Edilir

Taşınma işlemi düşündüğünüzden daha fazla dikkat ve özen gerektirir aksi takdirde ufak tefek kazalar gerçekleşebilir. Parça eşya taşıma süreci için öncelikle taşınacak eşyanın ne olduğu tespit edilir. Yatak, gardırop, komodin, beyaz eşya, televizyon, baza, dolap, halı, koltuk, masa, tv ünitesi, gibi aklınıza gelecek her türlü ev ve ofis eşyası için taşıma hizmeti alabiliyorsunuz. Sonrasında taşınacağı araç belirlenir. Ürünlerin boyutuna ve ağırlığına göre paketleme ve kolileme yapılır. Eğer taşınacak eşya büyük boyutlarda ise dikkatli bir şekilde demonte edilir, zarar görmeyecek şekilde sarılır. Araca yine aynı hassasiyetle taşınır. Anadolu Express Nakliyat İstanbul parça eşya taşımahizmeti almak isteyen müşterileri için detaylı bir planlama yapar.

  Mülki Haklarınız Korunur

Genel taşınmaya göre sınırlı sayıda eşyayı nakletmek daha kolaydır. Parça eşya taşıma avantajları öncelikle maliyet açısından rahatlık sağlar. Hem zamandan tasarruf hem de emekten tasarruf edileceği için daha cüzi bütçe gerektirir. Ayrıca siz de nakliyat sonrası evinizi toplarken fazla efor sarf etmezsiniz.

Parça eşya taşımada nelere dikkat edilmeli? diye karar kara düşünüyorsanız pek de meraklanmanıza gerek yok. Sınırlı mülklerin stresi de sınırlıdır ancak bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Mesela taşınacak parça eşya fazlasıyla kırılgansa çok daha hassas bir şekilde taşınmalıdır. Mali değeri yüksek bir tablo veya benzer bir eşya ise endişelenmemelisiniz. Kurumsal bir şirket olan Anadolu Express Nakliyat, çalınma veya hasar görme gibi risklere karşı sözleşmede mülki haklarınızı korur. Maddi bir zararınız olursa her şekilde karşılar.


Zamanında Teslimat

Tek parça eşya taşıma yaptırmak isterseniz de hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ürününüzün ağırlığını, götürülecek ilçeyi veya ili belirtmeniz yeterli olacaktır. Parça Eşya taşımada en önemli şey taşınacak hedefin konumudur diyebiliriz. Uzaklık arttıkça maddi ve fiziksel anlamda zahmetleri artar. Trafik sürprizi yaşanırsa nakliyatın gerçekleşme süresi artar. Dolayısıyla riskler göz önünde bulundurularak hareket edilir, zaman kaybı yaşamamak için erken saatlerce yola çıkılır. Zamanında teslimat yapılır. Parça Eşya taşıma için nasıl araçlar kullanılır diye merak edenlere kamyon veya tırların kullanıldığını belirtmek isteriz. Başka müşterilerin kargolarıyla birlikte taşınacak eşyalar araçlara yüklenir. Belli bir kapasiteye ulaştıktan sonra nakliyat yolculuğu başlar.

Lokasyona Göre Planlama

Her tüketicinin talepleri veya taşınacak eşyası farklıdır. Şehirlerarası parça eşya taşıma da firmanın faaliyetleri kapsamındadır. Kargo ürünü olarak nakliyat yapılır. Elbette ki şehir içi taşımaya göre daha uzun soluklu bir süreci ve fiyatlandırmayı beraberinde getirir. Öncelikle eşyanızın türü ve ağırlığı tespit edilir. Tır veya kamyonlara ihtiyaç duyulur. Lokasyonun uzaklığına göre bir planlama yapılır. Mevsim ve hava koşulları da göz önünde bulundurulur. Kışın taşımacılık daha zorludur. Geçilecek şehirlerde ağır iklim koşulları söz konusuysa daha fazla dikkat gerektirir. Parça eşya taşımanın evden eve nakliyattan farkı pek yoktur. Sadece ürünün sayısına ve ağırlığına göre farklılık yaratır. Her anlamda daha pratiktir. Yüzdelik olarak evden eve nakliyat daha ekonomiktir.

Türkiye’nin Dört Bir Yanına Parça Eşya Taşıma Hizmet

İstanbul parça eşya taşıma firması olarak nitelikli şirketlere yönelmek gerekir. Aksi takdirde bir takım eksikliklerle karşılaşırsınız. Bu alanda yılların deneyimiyle hizmet veren Anadolu Express Nakliyat sektörde zirveye çıktı. Müşterilerine verdiği güven ve kazandığı referanslar sayesinde büyüyerek bugünkü başarısına ulaştı. En iyi parça eşya taşıma firması olmanın gururuyla hizmet ağını genişletti. Türkiye’nin dört bir yanına nakliyat gerçekleştirerek tüketicileri memnun eder. Haftanın 7 günü 24 saat vardiyalı sistemle çalışırlar. Kurumsallığın bir gereği olarak ruhsatlı nakliyatla hizmet sunduklarının da altını çizmek isteriz. Bu özelliği firmaya olan talebi artırır. Mükemmeliyetçi hizmet anlayışıyla her türlü talep veya şikayeti tüketicilerin lehine sonuca bağlar.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Büyükşehirlerde tüketiciler, herhangi bir konuda alış-veriş yapacakları zaman öncelikle maliyet planlaması yaparlar. Hayat pahalılığı onları bu davranışa iter. Aynı şekilde nakliyat ve benzeri hizmet sektöründen faydalanacakları zaman da fiyat incelemesi yaparlar. Bir adet eşya taşıtacak bile olsalar maliyete dikkat ederler. İstanbul parça eşya taşıma fiyatları açısından diğer illere göre biraz daha yüksek fiyatlar içerir ancak bu sizi korkutmasın. Anadolu Express Nakliyat tamamen müşteri memnuniyeti hizmet anlayışından ötürü uygun fiyatlar sunar. Hatta zaman zaman çeşitli indirimler yapar. Maksimum kaliteye minimum fiyatlar sığdırır. İletişim sayfasından firmanın faaliyetleri ve fiyatlandırması ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Neden Bizi Seçmelisiniz?

Taşımacılık piyasasında yer alan çok sayıda firma arasından neden bizi seçmeniz gerektiğiniz merak ediyorsunuzdur. Öncelikle yüksek iş disiplininin çalışma ilkemiz olduğunun altını çizmek isteriz. Bu motivasyonla titiz, güvenilir, mükemmeliyetçi bir anlayışla çalışıyoruz. Sektörde 40 yılı deviren Anadolu Express Nakliyat olarak tüketicilere kurumsal hizmet sunuyoruz. Avrupa standartlarına uygun taşıma servisi yapıyoruz. 1992’den beri kurduğumuz depolara düzenli olarak yenilerini ekliyoruz. Eşyalarınıza emanetimizmiş gibi sahip çıkıyor, aldığımız şekilde teslim ediyoruz. Yıllar içinde nakliye işlerini gerçekleştirdiğimiz çok sayıda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunuyoruz. Tüm bu bilgiler ışığında tek parça eşya taşıma için bize gönül ferahlığıyla başvurabilirsiniz.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın...

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası