Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat için alınana hizmetlerin %90’ ı karşılıklı (müşteri ve nakliyat firması) telefon görüşmeleri vesilesi ile kararlaştırılmaktadır. Bu sebeple her iki taraf arasında gerçekleşen iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Alınacak olan hizmete karşılık olan fiyatlandırma da tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgilendirme doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup müşterilerin zor durumda kalmamasına gayret gösterilmektedir. Bu bilgilendirmelerin eksik veyahut tecrübe yetersizliği sebebi ile taşıma ve ücretlendirme konusunda bazı sıkıntılar meydana gelmektedir. Bu durumların hiçbir şekilde yaşanmaması olayın akışı bozulmaksızın tamamlanması için görüşmenin doğru ve eksiksiz bilgilendirme ile gerçekleşmesi gerekmektedir.

Nakliyat Sürecince Gereken Hassasiyet

Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak eşyaların müşterileri adına ne kadar kıymet teşkil ettiğinin farkındayız. Bu farkındalığı merkeze alarak eşyaları dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Özellikle taşımadan evvel eşyaların dışarıdan gelecek olan olumsuz koşullardan dolayı meydana gelecek olan hasarları önleyebilmek adına kaplama işlemi yapmaktayız.

Uygunluk Sağlayan İmkanlar

Ücretlendirme konusunda müşterilere hassas davranmaktayız. Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak her ne kadar nakliye yapılacak olan yerin uzaklığını hesaplayıp ona göre ücretlendirme işlemi yapıyor olsak da müşteriler ile etkili ve saygılı bir iletişim kurulduğu taktirde ücretlendirme konusunda daha uygun olacak şekilde davranmaktayız. Müşteri memnuniyetini baz alarak çalıştığımız için müşteriler adına zorluk çıkarmaktan taraf olmuyoruz hiçbir zaman.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası