Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532

İstanbul Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Vatandaşlar çeşitli sebeplerden ötürü taşınmak zorunda kalabilir. Hele ki İstanbul gibi büyük kentlerde tüm süreci zahmetlidir bu iş. İstanbul Şehrinin kalabalık semtlerinden Ümraniye evden eve nakliyat açısından yoğun bir semttir. Bu durum, nüfusundan ileri gelir. Taşınma kararı almak göründüğü kadar basit bir iş değildir. Fiziksel ve ruhsal olarak stresli ve yorucu bir süreçtir. Ev taşıma fikri bile insanların gözünde büyür.

İşin bir de maddi boyutu var tabi. Uygun evi bulduktan sonra emlakçıya belli miktar ödeme yapılır. Ev sahibine ise depozit ücreti ödenir. Daha sonra nakliye için azımsanmayacak bir bütçe ayırmak zorundadır tüketiciler. Taşınma sonrası eşyalar zarar görürse yenilerini almak için de kesenin ağzını açmaları gerekebilir. Titiz bir ev sahibiyseniz ayrıntılarla da uğraşma ihtiyacı hissedersiniz.

Taşınma öncesi hazırlıklar

Evden eve nakliyat yapacak olan tüketiciler öncelikle günler öncesinden hazırlık yapma ihtiyacı hisseder. İzinler alınır, yapılacak işler ertelenir, belli bir program çerçevesinde hareket edilir. Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız süreç daha yavaş ilerler. Küçük ve yaramaz çocuklarınızı taşınma günü bir yere bırakmanız gerekebilir mesela. Eşyalar taşınırken çarpma veya kırmalara sebebiyet verebilir, küçük kazalar yaşayabilir çocuklar.

Ümraniye evden eve nakliye yaptıracak tüketiciler buzdolaplarındaki gıdaları da önceden tüketmelidir. Taşınma süresince fişi çekili kalacak olan buzdolabındaki gıdalar eriyip bozulabilir. Özellikle içlerinde çabuk bakteri üreten yiyecekler varsa önceden yiyip tüketmelisiniz onları. Son olarak da kozmetik, takı gibi ufak tefek eşyalarınızı nakliye firmaları gelmeden kaplara koymanızı öneririz. Diğer türlü bunları yerleştirmek çok zaman alır. Son güne işleri bırakırsanız kaybolabilirler ve aradığınızı bulmakta güçlük çekersiniz.

Kurumsal nakliyat şirketleri ile çalışın

Ümraniye evden eve nakliyat konusunda olumsuz deneyimleri olan vatandaşlar bir dahaki sefere daha seçici davranır. Özellikle eşyaları konusunda evhamlı davranırlar. Yeni aldıkları bir televizyon, bilgisayar veya komodin varsa kırılıp dökülesinden endişe ederler. Bu konuda haksız da sayılmazlar. Profesyonellikten uzak olan şirketler, evden eve nakliyat yaparken eşyalarınıza sizin gibi özen göstermeyebilir. Onları gelişigüzel taşırken etrafa çarpıp zarar verebilirler. Çalıştırdıkları ekip, iş disiplininden yoksun olabilir. Mağdur olduğunuzu söylediğinizde umursamayabilirler. Sizden ücret alana kadar kendilerinden ve hizmetlerinden övgüyle söz eden nakliye firmaları ödeme sonrası tutumunu değiştirebilir. Ayrıca getirdikleri araçlara eşyalarınız sığmayabilir. Bu tarz sıkıntılar yaşamamak için kurumsal nakliyat şirketleri ile çalışmak en doğru seçim olur. Amatörce iş yapan firmalarla her anlamda sıkıntı yaşarsınız.

Geniş araç filosu

Ümraniye evden eve nakliyat firmaları arayışı yaparken referansları olanları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bunun için akrabalarınız, komşularınız veya dostlarınızın yönlendirmelerinden faydalanabilirsiniz. Anadolu Express Nakliyat olarak tamamen tüketicilerimizin menfaatini gözeterek hizmet sunuyoruz. Biliyoruz ki bizden memnun ayrılan bir tüketici bizlere yeni müşterilerle dönecektir. En iyi nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimiz geniş araç filosuyla dikkat çekiyor. Her boyutta olan kamyon ve tırlarımız yeni ve lüks modellerden oluşuyor. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için otomotiv sektörünün en iyi markalarını seçiyoruz. Eşyalarınızın tamamını veya büyük bir kısmını taşıyacak şekilde geniş iç hacimleriyle dikkat çekiyorlar. Yolda seyir esnasında herhangi bir kaza veya arıza gerçekleşmemesi için düzenli olarak bakımlarını yaptırıyoruz.

Eşyalarınızı hassasiyetle taşıyoruz

Mükemmellik anlayışıyla işimizi yaparken Evden eve nakliye operasyonumuzu titizlikle gerçekleştiriyoruz. Öncelikle taşınma sabahı sizlere belirttiğimiz saatte evinize geliyoruz. Büyük ve sabitlenmiş eşyalarınızı büyük bir özenle demonte ediyoruz. Bunları kırılmalarını engelleyen köpüklü ambalajlarla sarıyoruz. Küçük ve kırılgan eşyalarınızı ise koruyucu paketlere sarıyoruz. Daha sonra bu paketleri ve orta boy eşyaları kolilere yerleştiriyoruz. Ekibimiz, tamamını kamyonlara koyduktan sonra hedef konuma doğru yola çıkıyor. Yeni evinize yine aynı hassasiyetle eşyalarınızı taşıyoruz. Daha sonra yönlendirmeleriniz doğrultusunda kolileri odalara yerleştiriyoruz. Evinizden çıkarken söktüğümüz parçaları yeni mekana demonte diyoruz. Yorulmamanız için mümkün olduğunca evinizi toplamanıza yardımcı oluyoruz. Etrafı dağıtmadan Ümraniye evden eve nakliye operasyonumuzu tamamlıyoruz.

Sözleşme garantisi

Tüketicilerin ev taşımada en büyük kaygısı eşyalarının göreceği zarardır. Kimileri de değerli eşyalarının taşınma sırasında çalınacağından kaygılanırlar. Dolayısıyla en iyi nakliyat firması arayışına girerler. Sözler vererek işi alan nakliyat şirketleri müşterilerini hayal kırıklığına uğratabilir. Ayrıca bazı firmalar gereğinden küçük kamyonlar getirerek tüketicileri mağdur edebiliyorlar. Bu yüzden müşteriler nakliyeyi iki tur yaptırmak ve daha fazla ödemek zorunda kalıyorlar. Dolayısıyla tüm bu olumsuz sonuçları yaşamamak için sözleşme imzalamanızı öneririz. Biz de kurumsal bir nakliye şirketi olarak müşterilerimizle sözleşme imzalıyoruz. Bu belgeler hem onların hem de bizim haklarımızı koruyor. Kırılan, hasar gören veya kaybolan herhangi bir eşyanız olursa zararınızı tazmin etmeyi sözleşmede belirtiyoruz. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde ev taşıma işlemini yaptırabiliyorsunuz.

Taşınma sonrası önerilerimiz

Uzun ve zorlu bir süreçten sonra Ümraniye evden eve nakliyat operasyonunu tamamladınız diyelim. Geriye bu defa eşyaları yerleştirmek, evi düzenlemek, dağınıklığı toplamak, temizlik yapmak kalıyor. Görüldüğü üzere taşınmakla iş bitmiyor. Bazı tüketicilere göre işin bundan sonrası çok daha zahmetli. Biz hem yerleşmenizi kolaylaştırmak hem de bazı önemli sorumlulukları atlamamanız için bir takım hatırlatmalarda ve önerilerde bulunalım.

Nakliye firması çalışanları eşyaları koyduktan sonra yerleştirmeye en büyük eşyalardan başlayın. Hantal olanları koyduktan sonra orta boylara geçin. Eşyaları ambalajlarından çıkarırken çok dikkat edin. İçlerinden kırılacak olanlar veya kesici aletler çıkabilir. Ev düzenlemesini birkaç güne yayın. Acele ederseniz fıtık veya diğer kazalara sebebiyet verebilirsiniz. Yeni eviniz için doğalgaz, elektrik, su ve internet aboneliği başvurusu yapmayı unuttuysanız bir an önce harekete geçin.

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul Türkiye’nin en pahalı şehri olduğu için ilçelerinde de hayat oldukça pahalıdır. Dolayısıyla orta sınıf ve altı vatandaşlar her konuda bütçe planlaması yapmak zorunda kalır. Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları için öncelikle sıkı bir araştırma yaparlar. Nakliye şirketini seçerken fiyatları iyice bir incelerler. Bazıları için en büyük kriter işin maliyet kısmıdır. En iyi nakliyat firmaları arasında olan Anadolu Express Nakliyat bu konuda da tüketicilerinin yüzünü güldürmeyi başarır. Tüketicilerimiz taşınma maliyetinin altında ezilmesin diye fiyatları minimum düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Yüksek hizmet kalitemize rağmen düşük fiyatlar sunuyoruz. Fiyatlarımızı taşınacak lokasyonun uzaklığı ve eşya sayısına göre belirliyoruz. Ayrıca binaların asansörlü olup olmadığı da Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları için bir kriter niteliği taşıyor.

Neden bizi seçmelisiniz?

Sektörde yılları devirmiş bir evden eve nakliyat şirketi olarak bugüne kadar çok sayıda tüketiciye hizmet sunduk. Taşınma operasyonlarını titizlikle ve koordineli bir şekilde yürüttük. Geniş ve nitelikli araç filomuzla yollara çıktık. Trafikte güvenle giderken eşyalarınızı da sizden teslim aldığımız şekilde taşıdık. Profesyonel ve nitelikli kadromuzu yeni personellerle genişlettik. Müşterilerimizin taleplerine her zaman karşılamaya çalıştığımız için bizden memnun ayrıldılar. 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimiz onların her türlü öneri, talep ve şikayetini çözüme kavuşturdu.  Ümraniye evden eve nakliyat için firma arayışındaysanız sizleri de şubelerimize bekliyoruz. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak, irtibat telefonumuzu arayarak veya Whatsapp’tan da bize ulaşabilirsiniz.


İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.