Size bir telefon kadar yakınız
444 9 741

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Eminim sizde tereddütle girdiğiniz bu sayfadan güler yüzle geri çıkacaksınız. Fuarlar ülkelerin reklam yerleridir ve en kaliteli stantların kurulduğu trilyonların yatırıldığı noktalardır.

Bu kadar masrafın yapıldığı ve korunması gereken malzemelerinizi siz değil biz düşünelim. Fuar taşımacılığına ismini altına harflerle yazdıran firmamız her alanda olduğu gibi bu alanda da indirim olanağı sunuyor ve referanslarıyla kalitesini gösteriyor. 200’e yakın kurumsal referansı olan Anadolu Ekspress Nakliyat sizin için burada . Lütfen sizde galerimizi ve referanslarımızı inceledikten sonra iletişim sayfamızdan bilgi alın.

Fuar Taşıma İstanbul

Küresel dünya içinde farklı birçok iş koluna sahip olan firma fuar alanlarında yararlanarak tanıtımlarını da yapmaktadır. Firmalar markalarının tanıtımlarını özellikle uluslararası pazarda yapmak için fuarlardan yararlanarak potansiyel müşterilerini de bulmaktadır. Sadece yurt dışı değil yurt içi fuar taşımacılığı hizmetinden de yararlanarak istediğiniz tanıtımı yapmanın yanı sıra potansiyel müşteri de bulmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı Hizmetleri Nelerdir?

Tüm nakliye işlemlerinde olduğu gibi fuar taşımacılığı hizmetinden sizlere destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile ihtiyaç duyulan hizmete yer vermektedir. Fuar taşımacılığı İstanbul kentimizden talebiniz doğrultusunda yapılarak büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Fuar sektörünün son derece hızlı gelişim gösterdiği ülkemizde gerçekleştirilecek olan çalışmalardan yararlanarak fuar taşımacılık hizmetini alabilirsiniz. Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde profesyonel destek sunan firmamızdan gerekli hizmeti almak için ise başvurunuzu oluşturmanız yeterlidir.

Fuar Taşımacılığı Nasıl Gerçekleştirilir?

Fuar taşıma İstanbul kentimizde firmamız güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Fuar taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzu yapmanın sonrasında gerekli olan raporları hazırlayan personelimiz hazırlanan raporlara ve belgelere göre işlem yaparak titiz bir çalışmaya yer açar.

Fuar taşıma işlemleri için özellikle eşyalar sökülerek paketlenir. Detaylı ve incelikli olarak yapılacak olan bu işlemler sonrasında kapalı kasa araçlarımıza nakledilen eşyalar fuar alanına ulaşması ile beraber montajı da yapılır. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılan nakliye işlemlerinde küçük parçalar ile kolilere aktarılarak sevk edilir. Büyük bir özel ile yapılan işlemlerde tüm detaylara yer açılmasına karşı doğabilecek olan zarar karşın ise sigortadan yararlanmanız sağlanır.

Fuar taşıma işlemlerinden ağır ve taşınması güç olan eşyaların bulunması durumunda ise palet, vinç, forklift gibi araçlar ile taşıma işlemleri yapılır. İşlemlerin yapılması sırasında yapılacak olan işlemlerde firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekip desteğinden yararlanmanın da avantajını edinebilirsiniz.

Hemen firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz hizmetten yararlanmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan kaliteli hizmet için hemen iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.