Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532
ANADOLU EXPRESS İLE

Fuar Taşınmak Çok Daha KOLAY!

İhtiyaca Uygun Araç Seçenekleri

Fuarlar ülkelerin reklam yerleridir ve en kaliteli stantların kurulduğu trilyonların yatırıldığı noktalardır.

Bu kadar masrafın yapıldığı ve korunması gereken malzemelerinizi siz değil biz düşünelim. Fuar taşımacılığına ismini altına harflerle yazdıran firmamız her alanda olduğu gibi bu alanda da indirim olanağı sunuyor ve referanslarıyla kalitesini gösteriyor. 200’e yakın kurumsal referansı olan Anadolu Ekspress Nakliyat sizin için burada . Lütfen sizde galerimizi ve referanslarımızı inceledikten sonra iletişim sayfamızdan bilgi alın.

Fuar Taşıma İstanbul

Küresel dünya içinde farklı birçok iş koluna sahip olan firma fuar alanlarında yararlanarak tanıtımlarını da yapmaktadır. Firmalar markalarının tanıtımlarını özellikle uluslararası pazarda yapmak için fuarlardan yararlanarak potansiyel müşterilerini de bulmaktadır. Sadece yurt dışı değil yurt içi fuar taşımacılığı hizmetinden de yararlanarak istediğiniz tanıtımı yapmanın yanı sıra potansiyel müşteri de bulmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı Hizmetleri Nelerdir?

Tüm nakliye işlemlerinde olduğu gibi fuar taşımacılığı hizmetinden sizlere destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile ihtiyaç duyulan hizmete yer vermektedir. Fuar taşımacılığı İstanbul kentimizden talebiniz doğrultusunda yapılarak büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Fuar sektörünün son derece hızlı gelişim gösterdiği ülkemizde gerçekleştirilecek olan çalışmalardan yararlanarak fuar taşımacılık hizmetini alabilirsiniz. Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde profesyonel destek sunan firmamızdan gerekli hizmeti almak için ise başvurunuzu oluşturmanız yeterlidir.

Fuar Taşımacılığı Nasıl Gerçekleştirilir?

Fuar taşıma İstanbul kentimizde firmamız güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Fuar taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzu yapmanın sonrasında gerekli olan raporları hazırlayan personelimiz hazırlanan raporlara ve belgelere göre işlem yaparak titiz bir çalışmaya yer açar.

Fuar taşıma işlemleri için özellikle eşyalar sökülerek paketlenir. Detaylı ve incelikli olarak yapılacak olan bu işlemler sonrasında kapalı kasa araçlarımıza nakledilen eşyalar fuar alanına ulaşması ile beraber montajı da yapılır. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılan nakliye işlemlerinde küçük parçalar ile kolilere aktarılarak sevk edilir. Büyük bir özel ile yapılan işlemlerde tüm detaylara yer açılmasına karşı doğabilecek olan zarar karşın ise sigortadan yararlanmanız sağlanır.

Fuar taşıma işlemlerinden ağır ve taşınması güç olan eşyaların bulunması durumunda ise palet, vinç, forklift gibi araçlar ile taşıma işlemleri yapılır. İşlemlerin yapılması sırasında yapılacak olan işlemlerde firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekip desteğinden yararlanmanın da avantajını edinebilirsiniz.

Hemen firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz hizmetten yararlanmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan kaliteli hizmet için hemen iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

BİREYSEL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz

KURUMSAL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz
1

Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.

2

Demonte Kolileme

Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.

3

Hedefe Taşıma

Kolilerinizi ve eşya parçalarını araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında ise eşyalarınızın hedef lokasyona taşınma süreci için deneyimli şoförlerimizle yola çıkıyoruz.

4

Asansör Hizmeti

Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.

5

Monte Etme

Araçlarımız yeni evinize ulaştıktan sonra eşyalarınızı mekana taşıyor ve uygun bir şekilde yerlerine monte ediyoruz.

6

Eşyaları Yerleştirme

Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

Profesyonel Ekip, Güvenilir ve Sigortalı Hizmet

Sabit fiyat garantisi, nakit/kredi kartı imkanı ile taşıyalım.

Profesyonel Nakliye

Nakliyat teknolojisinin son ürünü nakliye araçlarımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister Kurumsal ister Bireysel müşteri ayırımı olmaksızın uzman ekibimizle aynı kaliteli hizmeti sunalım.

Sigortalı Taşıma

Demonteden monteye, paketlemeden taşımaya kadar her aşamayı biz üstleniyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle ev taşımanın maddi manevi stresini ortadan kaldırıyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyata, güvenilir ekip arkadaşlarımızla kısa zamanda kim taşınmak istemezki? Bizimle iletişime geçin teklifimizi inceleyin sonra kararı siz verin.

Mutlu Müşteriler

Referanslarımız bizim güven kaynağımızdır. Uzman ekip, sorunsuz paketleme, ücretsiz keşif ve fiyatlarımız için bize ulaşın.

Mutlu Müşteri

Kaliteli Hizmet

Gururumuz, arkamızda bıraktığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız gün geçtikçe çoğalmakta ve siz değerli müşterilerimizin sayesinde güçlenmekteyiz. Gösterilen ilgiye ve güvene Teşekkürler.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası