Genel Merkez
Gülsuyu Mahallesi, Eski Üsküdar Caddesi, No: 70/A Maltepe/İstanbul
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: 444 9 741
Anadolu Express Nakliyat
bilgi@anadoluexpressnakliyat.com
Tel: (0532) 326 4532
ANADOLU EXPRESS İLE

Taşınmak Çok Daha KOLAY!

İhtiyaca Uygun Araç Seçenekleri

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama denilince hiç şüphesiz akla gelen ve profesyonel şirket Anadolu Express’tir. Anadolu Express evden eve nakliyat 1992 yılından beri İstanbul merkezli olmak üzere İstanbul ilimiz de eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama nakliyat sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların müşterilerine güven vereceği en önemli hizmetlerin başında yer almaktadır. Eşya depolama eşyanın ambalajlanmasından, taşınmasına ve depo da kalacağı mevcut süre boyunca önem arz eden bir süreçtir. Ev eşyanızı , ofis eşyanızı, şirkette biriken evraklarınızı, atamayıp fakat yer kapladığını düşündünüz ve saklamak istediğiniz eşyalarınızı sigortalı ve sözleşmeli olarak depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. profesyonel ekiplerimiz tarafında eşyanızın için kraft kağıt, patpat, köpüklü streç ve koliler kullanılarak paketlenmesi yapılıp ve size en yakın depomuza eşyanızın sevkiyattı gerçekleştirilir. Depolarımız böcek ve haşereler karşı düzenli bir şekilde dezenfekte edilmekte olup, 7/24 kamera gözetiminde ve güvenlik görevlilerimiz tarafından korunmaktadır.

Eşya depolama nasıl yapılır?

Ev, ofis, iş yeri vb eşyalarınız için önceden ekspertiz gönderiyoruz. ve eşyanızın durumuna göre ambalaj malzemelerini belirliyoruz.Bu da eşyanızın çizilmesini ve kırılmasını önlemek için çok önemli ve daha sonra tüm mobilyalarınız, elektronik ve kırılacak eşyalarınız belirlenen ambalaj malzemeleriyle belirlediğiniz süre doğrultusun da depolarımız da muhafaza edilmekte olup ve istediğiniz tarihte de adresinize kurulur ve yerleşik bir şekilde teslimatını yapıyoruz. ve bu zaman zarfın da yapılan tüm işlemler sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.

Depolar sigortalımıdır?

Kesinlikle depolarımıza nakledilen tüm eşyalar taşınma esnasında eşya nakil sigortası ve depolarımızda belirtilen süre doğrultusunda da depo sigortası olarak ayrı ayrı sigorta yapılmaktadır. Depolarımız da bulunan eşyaların değerine göre sigorta yapılmaktadır. Yangın, hırsızlık, doğal afetler vb olarakta eşya sigortası yapılmaktadır. depolarımızda bulunan eşyaların sigortası sözleşmelerimizde de belirtilmiş ve şirket garantisiyle de müşterilerimize taktim edilmektedir.

Eşyalar Depoya Nasıl Tanışır?

Eşyalar evden eve nakliyatta uygun tasarlanmış kapalı kasa araçlarla depolarımıza nakledilmektedir. Eşyanın alınacağı ilk adreste tüm eşyalar depo şartlarına uygun şekilde ambalajlanır ve profesyonel ekiplerce araca nakli gerçekleştirilmekte olup ve müşterilerimizin isteği doğrultusun da bölge depolarımıza muhafazası yapılmaktadır. +1 depolarımızda eşyanın m2’sine göre 3, 5, 7, ve 11 m2 bölümlerle ayrılmış veya eşyanın m2’sine uygun bölümler de depolarımızda muhafazası yapılmaktadır.

Eşya taşınırken sigorta yapılır mı?

Evden eve nakliyatta eşya taşımacılığı için önem arz eden konulardan biri de eşyanın nakli esnasın da eşyanın kırılması yada çizilmesi durumlarına karşın eşya sigortasının yapılmasıdır. Bu da eşyanın nakli veya depolarımız da kalan mevcut süre boyunca hasarına karşı firmamızı ve müşterilerimizi güvence altına almaktadır. Asansörlü taşımacılığı yapılamadığı noktalarda insan gücüne sıkça gerek duyulduğu ev, ofis, büro, taşımacılığın da her eşya için eşya sigortası firmamız tarafından zorunlu olarak yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle ve uzman kadrolarımızla eşya taşımacılığında her zaman kalite ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Eşya taşınırken nelere dikkat edilir?

Evden eve nakliyatta eşya taşıma, eşyanın kırılması yada çizilmesine karşın öncelikle eşyanın patpat(naylon) denilen ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi yapılmaktadır. mobilya, elektronik ve kırılacak eşyalar için profesyonel ekiplerimizce taşımaya uygun şekilde paketlenmesi ardında evden eve nakliyat için özel tasarlanmış araçlarımıza nakli yapılarak ve araç için de eşyanın zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi sonrası taşınma noktasına sevki yapılır. Eşya taşıma süreci olarak adlandırdığımız bu süreç profesyonel ekiplerimizce planlı ve koordineli olarak gerçekleştirilerek ve merkezimiz tarafından bilgilendirilerek yapılmaktadır.

Hangi semtlerde eşya taşınması yapılır.

İstanbul merkezli olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakası tüm semtler de ev eşyası, ofis ve büro eşyası taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul içi ev eşyası taşımacılığı semtler arası eşya taşıma İstanbul dan diğer şehirlere de şehirler arası evden eve nakliyat olarak yılların vermiş olduğu tecrübeden müşterilerimize kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Son yıllarda semt bazlı çalışmalarımız da Anadolu yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Pendik ve Avrupa yakasında da Mecidiyeköy, Sarıyer, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp’te şubeler açarak daha hızlı, kaliteli, sigortalı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Eşyalar istiflenirken nelere dikkat edilir?

Evden eve nakliyatta eşya istiflenme çok dikkat ve profesyonelik gerektiren ve taşımacılıkta son derece önem arz eden konulardan biridir. Eşya istiflenirken eşyanın nakli sırasın da kırılmasını ve çizilmesini önlemek için eşyanın taşımaya uygun şekilde ambalajının yaparak ve araca taşınırken de eşyanın ağırlığı ve hacmi göz önünde bulundurularak tabandan tavana doğru birbirine zarar vermeyecek şekilde istiflenme yapılır. Ağır ve hacim olarak büyük olan eşyalar istiflenme de tabanda yer alırken ağırlığı ve hacmi küçük olan eşyalarda en üstte istife konulur. Bu da aracın seyir halindeyken eşyanın kırılması ve çizilmesini önlemekte aynı şekil de eşyanın istife uygun şekilde de ambalajının yapılması da çok önemlidir.

Eşyaların Taşındığı Yerde Güvenlik Nasıl Alınır?

Mevcut olan depolarımız da eşya güvenliği bizim için son derece önemli, eşyanın talep edilen süre boyunca muhafaza edilmesi ve güvenli bir şekilde korunması için depolarımız 7/24 kamera ve güvenlik görevlilerimiz tarafından korunmaktadır. yangın, hırsızlık, doğal afet, nem veya taşıma esnasında kırılması ya da çizilmesi durumlarına karşın gerekli tedbirlerin yanı sıra eşyanın değerine göre de sigortası yapılmaktadır. Her türlü duruma karşı son derece güvenli olan depolarımız Avrupa standartlarına göre dizayn edilmiş olup gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Eşya deposunun boyutu ne kadardır?

400 m2′ den 1000 m2′ ye kadar olan depolarımız her biri ayrı bölme ve ebattan oluşmaktadır. Eşya depolamak için özel olarak yapılan depolarımız eşyaların depo için de karışmama durumuna karşı +1 bölmelerde ayrı ayrı depolanmaktadır. Eşyanın depolara giriş ve çıkışları gerekli işlemlere tabi tutularak ve depo görevlilerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Depolarımız eşyanın mevcut bekleme sürelerine ve eşyanın cinsine göre ayrılarak gerekli depo içerisindeki bölmelerde konulmaktadır. Eşyanın cinsi, miktarı, dayanıklığı ve bekleme sürelerine göre ayrı ayrı bölmelere yerleştirilmektedir.
İstanbul evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat için bize ulaşın

BİREYSEL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz

KURUMSAL TAŞIMA

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Bir Kaç Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Ücretsiz Ekspertiz
1

Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.

2

Demonte Kolileme

Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.

3

Hedefe Taşıma

Kolilerinizi ve eşya parçalarını araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında ise eşyalarınızın hedef lokasyona taşınma süreci için deneyimli şoförlerimizle yola çıkıyoruz.

4

Asansör Hizmeti

Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.

5

Monte Etme

Araçlarımız yeni evinize ulaştıktan sonra eşyalarınızı mekana taşıyor ve uygun bir şekilde yerlerine monte ediyoruz.

6

Eşyaları Yerleştirme

Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

Profesyonel Ekip, Güvenilir ve Sigortalı Hizmet

Sabit fiyat garantisi, nakit/kredi kartı imkanı ile taşıyalım.

Profesyonel Nakliye

Nakliyat teknolojisinin son ürünü nakliye araçlarımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister Kurumsal ister Bireysel müşteri ayırımı olmaksızın uzman ekibimizle aynı kaliteli hizmeti sunalım.

Sigortalı Taşıma

Demonteden monteye, paketlemeden taşımaya kadar her aşamayı biz üstleniyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle ev taşımanın maddi manevi stresini ortadan kaldırıyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyata, güvenilir ekip arkadaşlarımızla kısa zamanda kim taşınmak istemezki? Bizimle iletişime geçin teklifimizi inceleyin sonra kararı siz verin.

Mutlu Müşteriler

Referanslarımız bizim güven kaynağımızdır. Uzman ekip, sorunsuz paketleme, ücretsiz keşif ve fiyatlarımız için bize ulaşın.

Mutlu Müşteri

Kaliteli Hizmet

Gururumuz, arkamızda bıraktığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız gün geçtikçe çoğalmakta ve siz değerli müşterilerimizin sayesinde güçlenmekteyiz. Gösterilen ilgiye ve güvene Teşekkürler.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez politikası