Size bir telefon kadar yakınız
444 9 741

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama denilince hiç şüphesiz akla gelen ve profesyonel şirket Anadolu Express’tir. Anadolu Express evden eve nakliyat 1992 yılından beri İstanbul merkezli olmak üzere İstanbul ilimiz de eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama nakliyat sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların müşterilerine güven vereceği en önemli hizmetlerin başında yer almaktadır. Eşya depolama eşyanın ambalajlanmasından, taşınmasına  ve depo da kalacağı mevcut süre boyunca önem arz eden bir süreçtir. Ev eşyanızı , ofis eşyanızı, şirkette biriken evraklarınızı, atamayıp fakat yer kapladığını düşündünüz ve saklamak istediğiniz eşyalarınızı sigortalı ve sözleşmeli olarak depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. profesyonel ekiplerimiz tarafında eşyanızın için kraft kağıt, patpat, köpüklü streç ve koliler kullanılarak paketlenmesi yapılıp ve size en yakın depomuza eşyanızın sevkiyattı gerçekleştirilir. Depolarımız böcek ve haşereler karşı düzenli bir şekilde dezenfekte edilmekte olup, 7/24 kamera gözetiminde ve güvenlik görevlilerimiz tarafından korunmaktadır.


Eşya depolama hizmetimiz için müşteri temsilcimizi arayarak bilgi edinebilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.


Eşya depolama nasıl yapılır?

Ev, ofis, iş yeri vb eşyalarınız için önceden ekspertiz gönderiyoruz. ve eşyanızın durumuna göre ambalaj malzemelerini belirliyoruz.Bu da eşyanızın çizilmesini ve kırılmasını önlemek için çok önemli ve daha sonra tüm mobilyalarınız, elektronik ve kırılacak eşyalarınız belirlenen ambalaj malzemeleriyle  belirlediğiniz süre doğrultusun da depolarımız da muhafaza edilmekte olup ve istediğiniz tarihte de adresinize kurulur ve yerleşik bir şekilde teslimatını yapıyoruz. ve bu zaman zarfın da yapılan tüm işlemler sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.

Depolar sigortalımıdır?

Kesinlikle depolarımıza nakledilen tüm eşyalar taşınma esnasında eşya nakil sigortası ve depolarımızda belirtilen süre doğrultusunda da depo sigortası olarak ayrı ayrı sigorta yapılmaktadır. Depolarımız da bulunan eşyaların değerine göre sigorta yapılmaktadır. Yangın, hırsızlık, doğal afetler vb olarakta eşya sigortası yapılmaktadır. depolarımızda bulunan eşyaların sigortası sözleşmelerimizde de belirtilmiş ve şirket garantisiyle de müşterilerimize taktim edilmektedir.

Eşyalar Depoya Nasıl Tanışır?

Eşyalar evden eve nakliyatta uygun tasarlanmış kapalı kasa araçlarla depolarımıza nakledilmektedir. Eşyanın alınacağı ilk adreste tüm eşyalar depo şartlarına uygun şekilde ambalajlanır ve profesyonel  ekiplerce araca  nakli gerçekleştirilmekte olup ve müşterilerimizin isteği doğrultusun da bölge depolarımıza muhafazası yapılmaktadır.  +1 depolarımızda eşyanın m2’sine göre  3, 5, 7, ve 11 m2 bölümlerle ayrılmış veya eşyanın m2’sine uygun bölümler de depolarımızda muhafazası yapılmaktadır.

Eşya taşınırken sigorta yapılır mı?

Evden eve nakliyatta eşya taşımacılığı için önem arz eden konulardan biri de eşyanın nakli esnasın da eşyanın kırılması yada çizilmesi durumlarına karşın eşya sigortasının yapılmasıdır. Bu da eşyanın nakli veya depolarımız da kalan mevcut süre boyunca hasarına karşı firmamızı ve müşterilerimizi güvence altına almaktadır. Asansörlü taşımacılığı yapılamadığı noktalarda insan gücüne sıkça gerek duyulduğu ev, ofis, büro, taşımacılığın da her eşya için eşya sigortası firmamız tarafından zorunlu olarak yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle ve uzman kadrolarımızla eşya taşımacılığında her zaman kalite ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Eşya taşınırken nelere dikkat edilir?

Evden eve nakliyatta eşya taşıma, eşyanın kırılması yada çizilmesine karşın öncelikle eşyanın patpat(naylon) denilen ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi yapılmaktadır. mobilya, elektronik ve kırılacak eşyalar için profesyonel ekiplerimizce taşımaya uygun şekilde paketlenmesi ardında evden eve nakliyat için özel tasarlanmış araçlarımıza nakli yapılarak ve araç için de eşyanın zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi sonrası taşınma noktasına sevki yapılır. Eşya taşıma süreci olarak adlandırdığımız bu süreç profesyonel ekiplerimizce planlı ve koordineli olarak gerçekleştirilerek ve merkezimiz tarafından bilgilendirilerek yapılmaktadır.

Hangi semtlerde eşya taşınması yapılır.

İstanbul merkezli olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakası tüm semtler de ev eşyası, ofis ve büro eşyası taşımacılığı yapmaktadır.

İstanbul içi ev eşyası taşımacılığı semtler arası eşya taşıma İstanbul dan diğer şehirlere de şehirler arası evden eve nakliyat olarak yılların vermiş olduğu tecrübeden müşterilerimize kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Son yıllarda semt bazlı çalışmalarımız da Anadolu yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Pendik ve Avrupa yakasında da Mecidiyeköy, Sarıyer, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp’te şubeler açarak daha hızlı, kaliteli, sigortalı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Eşyalar istiflenirken nelere dikkat edilir?

Evden eve nakliyatta eşya istiflenme çok dikkat ve profesyonelik gerektiren ve taşımacılıkta son derece önem arz eden konulardan biridir.

eşya istiflenirken eşyanın nakli sırasın da kırılmasını ve çizilmesini önlemek için eşyanın taşımaya uygun şekilde ambalajının yaparak ve araca taşınırken de eşyanın ağırlığı ve hacmi göz önünde bulundurularak tabandan tavana doğru birbirine zarar vermeyecek şekilde istiflenme yapılır. Ağır ve hacim olarak büyük olan eşyalar istiflenme de tabanda yer alırken ağırlığı ve hacmi küçük olan eşyalarda en üstte istife konulur. Bu da aracın seyir halindeyken eşyanın kırılması ve çizilmesini önlemekte aynı şekil de eşyanın istife uygun şekilde de ambalajının yapılması da çok önemlidir.

Eşyaların Taşındığı Yerde Güvenlik Nasıl Alınır?

Mevcut olan depolarımız da eşya güvenliği bizim için son derece önemli, eşyanın talep edilen süre boyunca muhafaza edilmesi ve güvenli bir şekilde korunması için depolarımız 7/24 kamera ve güvenlik görevlilerimiz tarafından korunmaktadır. yangın, hırsızlık, doğal afet, nem veya taşıma esnasında kırılması ya  da çizilmesi durumlarına karşın gerekli tedbirlerin yanı sıra eşyanın değerine göre de sigortası yapılmaktadır. Her türlü duruma karşı son derece güvenli olan depolarımız Avrupa standartlarına göre dizayn edilmiş olup gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Eşya deposunun boyutu ne kadardır?

400 m2′ den 1000 m2′ ye  kadar olan depolarımız her biri ayrı bölme ve ebattan oluşmaktadır. Eşya depolamak için özel olarak yapılan depolarımız eşyaların depo için de karışmama durumuna karşı +1 bölmelerde ayrı ayrı depolanmaktadır. Eşyanın depolara giriş ve çıkışları gerekli işlemlere tabi tutularak ve depo görevlilerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Depolarımız eşyanın mevcut bekleme sürelerine ve eşyanın cinsine göre ayrılarak gerekli depo içerisindeki bölmelerde konulmaktadır. Eşyanın cinsi, miktarı, dayanıklığı ve bekleme sürelerine göre ayrı ayrı bölmelere yerleştirilmektedir.